nauka prawa jazdy w Krakowie, gdzie ?

nauka prawa jazdy w Krakowie, gdzie ?

Jeśli możecie polecić jakąś szkołę jazdy w Wieliczce, ładne dzięki. Poszukuję i faktycznie mam już prawdziwy mętlik w głowie. Sprawa dość pilna, więc z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Babeczka

Posty: 3

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, że nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale ogólnie na przyszłość też.

Asiaa56

Posty: 3

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeśli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie zwyczajnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych problemów.

Acclaim

Posty: 9

 
Mało atrakcyjna nauka prawa jazdy w Krakowie to trochę ryzyko, lecz w takich jest faktycznie mnóstwo taniej. Mam nadzieję, iż uda mi się w końcu podjąć decyzję, bo też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

Miki

Posty: 3

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, natomiast kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednakże zapłacić, natomiast wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

Olekk

Posty: 27

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy wiele rzeczy. To naprawdę świetna sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

TomekK

Posty: 10

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, iż nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale generalnie na przyszłość też.

Justynka45

Posty: 6

 
To rzeczywiście rzetelna szkoła jazdy w Krakowie wilkar.pl. Polecam, bowiem sama kończyłam i nie miałam żadnych problemów. Profesjonalne podejście, wszystko jak najlepiej.

Robuś

Posty: 5

 
To jeżeli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, albowiem u mnie z nauką trochę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

Pendrzeec

Posty: 11