Masażysta

Masażysta

Hej, czy masażem można faktycznie wymodelować ciało i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej? Chciałabym skorzystać z masażu wyszczuplającego, ale nie jestem pewna, czy działa? Proszę o wskazówki.

tigra32

Posty: 10

 
U mnie masaż pomógł na migreny, które pochodziły prawdopodobnie ze zbyt napiętego kręgosłupa. Podpowiadam, bo długo szukałem dobrego rozwiązania na straszne bóle głowy.

edward00

Posty: 14

 
Miałem od dzieciństwa problemy z kręgosłupem, lekkie zwyrodnienie, które przejawia się częstymi bólami głowy. Czasami nie ma, a czasami są. Trudno przewidzieć. Praktycznie nie mam nawrotów, dzięki masażowi leczniczemu kręgosłupa. Masuje mnie w domu pan Dominik, numer: 503 915 768. Przywozi ze sobą wszystko, łącznie z rozkładanym, wygodnym stołem. Zdiagnozował mnie konkretnie. Poznał oczekiwania, dobrze zaplanował sesje. Płacę 90 złotych za godzinę i nie wiem, czy w Warszawie jest gdzieś taniej. Wątpię, bo też sprawdzałem :) Masaż mija bardzo szybko. Masaże to przy mojej przypadłości właściwie obowiązkowa sprawa, więc zależy mi na optymalizacji cena – jakość. U pana Dominika to się zgadza, więc zostawiam namiar.

johncena67

Posty: 8

 
Przy każdym rodzaju aktywności fizycznej masaż nawet raz w miesiącu to dobre rozwiązanie. To jedna z najbardziej skutecznych technik przyśpieszonej regeneracji ciała.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Ćwiczę od lat i robię odnowę biologiczną masażami i pływaniem. Najlepsze kombo moim zdaniem. Mobilny masażysta to idealna opcja, bo dojeżdża do ciebie w wybranych godzinach, no i stawki mniejsze, bo nie trzeba utrzymywać jednak drogiego gabinetu.

AlU

Posty: 20

 
Pierwszy masaż miałem za małolata i do tej pory korzystam. Specjalnie nawet nie ćwiczę, tylko w domu pompki, drążek, a ciało mam bardzo wytrzymałe. No i jest różnica w postawie, bo siedzę prosto i chodzę bez zbędnego wysiłku. Polecam się przyzwyczaić do cyklicznego masażu, bo robi robotę.

Nikuś23

Posty: 5