klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Jaka klinika medycyny estetycznej jest ok w Katowicach i gdzie warto naprawdę się przejść, żeby doradzono od podstaw, jak dbać o siebie? Bardzo mi na takim kontakcie zależy.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Idź wyłącznie tam, gdzie masz faktycznie certyfikowane specjalistki z doświadczeniem. Nawet więcej zapłać. Bezpieczeństwo przy zabiegach medycyny estetycznej to absolutna podstawa.

derums3

Posty: 4

 
Teraz większość zabiegów można zrobić bez znieczulenia nawet, tego samego dnia. Zalecam jednak botoks robić na urlopie, żeby jednak te 3-4 dni skóra odpoczęła. Musi się człowiek do tego przyzwyczaić delikatnie :)

Grabow12

Posty: 15

 
Weź sobie na początku peeling medyczny. Moim niektórym koleżankom dał dużo dobrego pod względem wyrównania cery. Nie musisz od razu w botoks inwestować. Podpowiedzą ci już w gabinecie. Można zadzwonić, albo wysłać maila, na pewno odpowiedzą rozsądnie.

Boss

Posty: 21

 
Większość droższych zabiegów medycyny estetycznej, chociażby botoks można sobie na raty rozłożyć. Akurat raty medyczne są bardzo optymalne dla pacjentów, więc tutaj bym się nie martwiła, aż tak bardzo.

bruklin187

Posty: 7

 
Warto zawsze poszukać osiągnięć lekarza prowadzącego, publikacji, książek i się do tego odnieść. Współpraca staje się wtedy bardziej opłacalna.

Lupusx

Posty: 15

 
Też mam bardzo dobre doświadczenia z botoksem, bo nie tylko na zmarszczki, ale właśnie na bruksizm, problemy ze stresem bardzo skuteczny wypełniacz.

pzkpv

Posty: 15

 
U mnie botoks poszedł nie na zmarszczki, ale na zaciskanie zębów. Miałam straszny bruksizm i nawet nakładkę złamałam w nocy, więc straszna sprawa. Zgłosiłam się na konsultacje wstępnie do http://lenartowiczclinic.pl/ i tam już zostałam. Ulga ogromna, bruksizm opanowany. Trzeba powtarzać raz na jakiś czas, ale myślę, że w takiej cenie mogę sobie pozwolić.

donbagino

Posty: 13

 
Fajnie, że medycyna estetyczna nie jest już takim tematem tabu. Idź z koleżankami. Jak kogoś przyprowadzisz to pewnie wpadnie ciekawy rabat.

Julian

Posty: 8

 
Jeszcze pamiętaj, aby dokupić produkty do pielęgnacji pozabiegowej, kosmetyki w pełni naturalne, które nie zatykają cery. I idziesz nie do kosmetyczki, tylko do faktycznego lekarza medycyny estetycznej. To jest zupełnie inna jakość współpracy.

eloop

Posty: 15