zdrowie, który portal ?

zdrowie, który portal ?

Poszukuję stron internetowych, gdzie znajdę wszystko na temat zdrowia. Interesują mnie diety, przepisy, informację o suplementacja itp. Proszę tylko o sprawdzone źródła.

Michaś

Posty: 2

 
Stron na temat medycyny jest bardzo mnóstwo w internecie. Niestety nie każdy pisze tam z pasją. Ja zawsze chodzę do księgarni i kupuję interesujące mnie książki na dany temat.

mnichhhu8

Posty: 7

 
Zdrowe odżywianie wpływa na skórę, włosy, paznokcie. Niektórzy się żalą, że ich skóra lub coś innego nie są w dobrej kondycji. A im zwyczajnie brakuję witamin.

Kitas

Posty: 9

 
Ja śledzenie jeden portal internetowy, na których jest wszystko o zdrowiu, a także można zaczerpnąć porad medycznych. wszystko jest pięknie napisane. Wstawiam linka może będziecie mieli ochotę zajrzeć na stronę internetową http://kompendium-med.pl.

Pendrzec

Posty: 17

 
Strony o medycynie mogą być naprawdę interesujące, szczególnie dla osób, które bardzo interesują się swoim zdrowiem. Dzięki takim serwisom możemy o swoim organizmie dowiedzieć się bardzo dużo cennych informacji.

newszablon

Posty: 3

 
Zdrowe odżywianie jest najważniejsze, kiedy chcesz zrzucić kilka kilogramów. Popatrz na różnych serwisach internetowych, jak się zdrowo odżywiać, jak ćwiczyć itp.

21gregorek

Posty: 17

 
Zdrowy tryb życia jest bardzo znaczący w życiu człowieka. Na stronach internetowych o zdrowiu możemy odnaleźć kilka ciekawych rozwiązań na inne tematy, jakie opierają się na zdrowym stylu życia.

amrmas22

Posty: 2