zdrowa żywność, dobry portal ?

zdrowa żywność, dobry portal ?

Poszukuję ciekawych portali internetowych, gdzie znajdę wiele cennych informacji na temat zdrowia. Czy ktoś czyta takie strony i mógłby mi polecić kilka?

Adi666

Posty: 1

 
Zdrowe żywność jest bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Warto patrzeć na to co się je i pije. Niektóre produkty są bardzo niezdrowe dla organizmu, a i tak często po nie sięgamy.

HaFranek

Posty: 5

 
Zdrowe żywność jest bardzo istotne w życiu każdego człowieka. Pożądane byłoby patrzeć na to co się je i pije. Niektóre produkty są bardzo niezdrowe dla organizmu, a i tak częstokroć po nie sięgamy.

MaszWielkosc

Posty: 8

 
Ja uwielbiam jedną stronę internetową, na którą zaglądam chyba codziennie. Znajdziecie tam wszystko o zdrowiu i zdrowej żywności. Podsyłam linka, jeśli ktoś chce. http://medycyna-zdrowie.pl

Marioleczka

Posty: 6

 
Wszystko o zdrowiu można dowiedzieć się z internetu, nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na książki. Świat internetu jest tak duży, że na pewno znajdziesz serwis, który przykuję Twoją spostrzeżenie.

Jasio234

Posty: 6

 
Strony o medycynie mogą być naprawdę interesujące, w szczególności dla osób, które bardzo interesują się swoim zdrowiem. Można pewne rzeczy poprawić, by nie doszło do problemów zdrowotnych.

vokalek

Posty: 40

 
Ja swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem zaczęłam jakiś czas temu i powiem wam, że czuję ogromne zmiany w sylwetce oraz samopoczuciu. Wcześniej nie miałam na nic siły i nic mi się nie chciało.

namok

Posty: 7

 
Ja swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem zaczęłam jakiś czas temu i powiem wam, że czuję ogromne zmiany w sylwetce oraz samopoczuciu. Uprzednio nie miałam na nic siły i nic mi się nie chciało.

Kitas

Posty: 7

 
Zdrowie jest najważniejsze, dlatego szukaj pomysłów, aby je poprawić. Na wielu stronach internetowych możemy znaleźć ciekawe porady dotyczące zdrowia.

kluberst

Posty: 3

 
Aby prowadzić zdrowy styl życia, trzeba wyznaczyć sobie cele i dążyć do nich z całych sił. Możesz wchodzić na różnego rodzaju serwisy internetowe i czytać o przeróżnych dietach i ćwiczeniach, które można wykonywać nawet w domu.

090913123

Posty: 6