gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

gdzie kupie urządzenia do ćwiczeń

Kompletuję wyposażenie swojej prywatnej siłowni w domu i w sumie to co najważniejsze czyli krążki już mam...:P Teraz pozostaje dokupić stojaki, ławeczki może jakiś drążek też. Gdzie zamawiać? Szukam czegoś solidnego na lata, a nie rzeczy z chińskiego stalopodobnego materiału.

edyta123

Posty: 3

 
Z wszystkich sprzętów jakie są na siłowni to najbardziej lubię rowerek jednak. Ja to za wyciskaniem ciężarów nie przepadam – szczerze mówiąc to strasznie mnie to nudzi.

Black_Riot

Posty: 6

 
Na siłowni to jestem od wielkiego dzwona, wolę ćwiczyć na zewnątrz, dlatego ja to głównie na rowerku, na nartach, czasami sobie też pobiegam – takie sporty mi najbardziej służą.

untelekt

Posty: 5

 
Trochę sobie rzeczy do swojej siłowni na poddaszu zamówiłem przez serwis k-sport.com.pl, z jakości i obsługi jestem zadowolony, mają dużo sprzętów swojej marki K Sport.

QQrydza

Posty: 34

 
Co do ciężarków to moim zdaniem marka nie ma większego znaczenia ale jeśli już chodzi o sztangę, ławkę czy stojaki to już są duże rozbieżności jeśli chodzi o standard u konkretnych firm.

skupicccc24

Posty: 40

 
Ogólnie moim zdaniem sprzęt do siłowni jest stosunkowo tani, o ile ktoś nie chce sobie całego atlasu kupić bo takie urządzenie to tak z 1,5 do 2 tyś trzeba wydać spokojnie, ławeczki są sporo tańsze.

Klarka34

Posty: 10

 
Klasowe rzeczy w nowoczesnej estetyce produkuje K Sport, chwalę sobie zwłaszcza drążek, w sumie mógłbym tylko na nim ćwiczyć, ja w ogóle jestem zdania że własne obciążenie w większości przypadków wystarcza.

Lizerazzz

Posty: 25

 
Jest taka opcja że sobie w garażu znajdę miejsce na swoją siłownię, ale jeszcze muszę z żoną to przedyskutować bo niektórych sprzętów stamtąd będę musiał się pozbyć i najlepiej bym je wyrzucił.

Michaś

Posty: 7

 
Co do stojaków, ławeczek i drążków to polecam markę K Sport, mają rzeczy solidne z porządnej mocnej stali ale też takie które wizualnie dobrze wyglądają.

Gosienka54

Posty: 14

 
Najważniejsze w treningu jest zaangażowanie, sprzęt jest dopiero na drugim miejscu, a już tak całkiem poważnie mówiąc to w zasadzie sprzęt jest w ogóle niepotrzebny bo wszystko można ćwiczyć z obciążeniem swojego ciała.

beata77

Posty: 9