paski do wybielania zębów sklep internetowy

paski do wybielania zębów sklep internetowy

Interesuje mnie tematyka domowego wybielania zębów. Nie miałam jeszcze do czynienia z żadnymi preparatami, a pasty do zębów do po prostu dno :P Bardzo was proszę o wsparcie w tej kwestii :)

beata77

Posty: 5

 
Polecam mieć pastę wybielającą, paski wybielające i szczoteczkę elektryczną z miękkim włosiem. Paski wybielające pomagają, ale warto przy okazji zmienić styl życia, zrezygnować z używek i przejść na bardziej „białą” dietę.

DiD3K

Posty: 18

 
Zobacz, czy paski wybielające możesz nałożyć na cały łuk, na wszystkie zęby, czy tylko na konkretny obszar. Różne jest podejście w branży. Najlepiej to połączyć dobrą pastę z paskami wybielającymi.

Kruk

Posty: 24

 
Zwróć uwagę na przyłożenie pasków wybielających, żeby nie miały, aż tak dużego kontaktu z dziąsłami.

ciopix

Posty: 28

 
Jak sobie porównasz metody stosowane przez dentystów i paski wybielające to okaże się, że w paskach wybielających są praktycznie takie same składniki, jak w gabinetach stomatologicznych. A zatem po co przepłacać, skoro możesz mieć wybielanie tańsze kilkukrotnie?

Eksperttt45

Posty: 34

 
Miałem naprawdę żółte zęby. Przede wszystkim rzuciłem papierosy, to podstawa, zmieniłem dietę na bardziej neutralną kolorystycznie :D Nie jem też ostro. Co mi pomogło z metod zewnętrznych? Paski cristal-white.com. Polecam je z czystym sumieniem. U mnie nie zadziałały po pierwszym użyciu, ale po trzecim dniu kuracji, a już przy siódmym dniu nie wierzyłem, że można uzyskać takie zmiany. Kupiłem 3 opakowania w ich sklepie, jedno przy okazji dostałem gratis. Przez rok mniej więcej o 7-8 tonów na skali mi się zęby poprawiły. Teraz się nie wstydzę uśmiechać, a to najważniejsze dla mnie było. Jedno opakowanie masz na czternaście dni. Po tych dwóch tygodniach zrób sobie przerwę 4-5 miesięcy i znowu podejdź do tematu i tak stopniowo, aż wykorzystasz cały pakiet. Nie wolno z wybielaniem przesadzać, ponieważ ryzykujesz nadwrażliwością. Trzeba po prostu ostrożnie, cierpliwie podchodzić, a efekt na 100% się pojawi. A na zakończenie komentarza powiem jedno. Najlepsza pasta wybielająca nie ma szans z paskami wybielającymi, a koszty zakupu są zbliżone. Ja stawiam na paski, bo mam z nimi pozytywne doświadczenia. Pozdrawiam.

andrew66

Posty: 7

 
Dobrze jest również popracować nad dietą. Ja ograniczyłem picie piwa, kawy, herbaty. Ogólnie woda mineralna. Po absolutnie każdym posiłku myję zęby i ta biel się utrzymuje.

Trener

Posty: 17

 
W niektórych sklepach możesz poprosić o próbki pasków wybielających. Niektórzy sprzedawcy godzą się, aby wysłać paski testowe. Ponosisz tylko koszt wysyłki. Warto spróbować. Ja się dzięku temu przekonałam, że ta metoda działa.

Ichigo

Posty: 16

 
Przede wszystkim paski wybielające bardzo długo działają na zęby. Mniej więcej pół godziny przy każdym zastosowaniu. Tak długie przenikanie substancji aktywnej czasami powoduje nadwrażliwość, ale ta z reguły przechodzi po 2 – 3 dniach. Dla mnie paski to zdecydowany numer jeden. Ogromne oszczędności, a skuteczność czasami wyższa od lamp w gabinetach stomatologicznych.

Greed

Posty: 17

 
Moim zdaniem nie trzeba bać się przesadnie nadwrażliwości zębów na paski. Jak mam nadwrażliwość po wybielaniu to znak, że wszystko działa. Trzeba po prostu uważać, żeby nie przesadzić z nakładaniem zbyt wielu pasków wybielających. Jak ci wystąpi nadwrażliwość po trzecim dniu stosowania to robisz 2 – 3 dni przerwy, sprawdzasz czy jest ok i jedziesz dalej.

Kitas

Posty: 9