Dobry dentysta w Łodzi

Dobry dentysta w Łodzi

Chciałbym rozpocząć dyskusję o najlepszych gabinetach dentystycznych w Łodzi. U kogo bez strachu u jakość można przejść leczenie kanałowe zębów?

bruklin187

Posty: 6

 
Miałem szynowanie zębów rozchwianych w smiledent.com.pl. To gabinet dentystyczny z centrum Łodzi, dość często polecany przez ludzi. Bardzo dokładne podejście do diagnostyki, pełne wskazówki od stomatologa, opracowanie planu leczenia pod budżet klienta. Po drugiej wizycie już dostałam kartę rabatową i szereg wiadomości o promocjach. Ich promocje warto obserwować na stronie internetowej, bo bardziej korzystne od serwisów zakupów grupowych.

andrew66

Posty: 8

 
Dobrze jest zapytań o bezbolesne metody znieczulania stosowane przez gabinet dentystyczny. Jeżeli takie występują to znaczy, że masz do czynienia z nowoczesnym podejściem do obsługi pacjenta.

M1CH47

Posty: 19

 
Chodzę wyłącznie do gabinetów dentystycznych prywatnych, bo usługi na NFZ strasznie mnie rozczarowały.

Rodon22

Posty: 12

 
Zawsze proś dentystę, bo nie każdy to robi, aby powiedział ci, czy z dziąsłami wszystko w porządku. Problemy dziąseł mogą powodować rozchwianie, a w skrajnych przypadkach utratę zębów.

GIZIU

Posty: 23

 
Dobrze jest zorganizować sobie leczenie zębów wyłącznie w jednym miejscu, żeby nie biegać na diagnostykę do jednej placówki, a po protezy do innej. Oceń koniecznie, czy twój przyszły stomatolog robi zdjęcia RTG i ma dział chirurgii stomatologicznej. To już dość wysoka specjalizacja.

Kitas

Posty: 5

 
Zawsze idź do gabinetu dentystycznego, gdzie masz pełną opiekę, tzn. od wybielania po wstawianie implantów. Im więcej działów, tym niższy cennik – zazwyczaj.

345_14

Posty: 16

 
Jeżeli w gabinecie dentystycznym trzeba zamawiać wizytę z pewnym wyprzedzeniem to dobrze świadczy o wartości usług. Zapytaj zatem zawsze, jak jest w konkretnym gabinecie z obecnym grafikiem i czy mają wielu klientów do obsługi.

labuh

Posty: 11

 
Przed każdym zabiegiem poproś stomatologa, aby wyjaśnił ci zakres czynności i ewentualne powikłania oraz na co masz uważać. Nie lubię osobiście niepewności podczas siedzenia na fotelu stomatologicznym :)

seniorit5

Posty: 13

 
Moim zdaniem warto wybrać jeden gabinet dentystyczny i zapoznać się z programem rabatowym. Karta stałego klienta to ceny niższe najczęściej o kilkanaście procent i zupełnie inne, lepsze traktowanie pacjenta. Lojalnych klientów najbardziej się docenia.

leeoon

Posty: 28