powiększanie ust w Marbella, gdzie szukać ?

powiększanie ust w Marbella, gdzie szukać ?

Czy to prawa, że najlepsze zabiegi medycyny estetycznej wykonują w Hiszpanii w mieście Marbella? Znajoma coś mówiła, ale nie do końca jej wierze. Dajcie znać jak to wygląda.

Wariat

Posty: 1

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam specjaliści od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak piękne, że warto tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, dlatego zawsze chętnie się tam wybieram.

TomekK

Posty: 3

 
Można robić inne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Jakoś im bardziej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same znane gwiazdy, które korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

Mariusz

Posty: 9

 
Nigdy w przypadku zabiegów nie patrzy się na cenę. Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi, ale tylko wtedy, kiedy używa się do tego odpowiednich komponentów. To kosztuje sporo.

Snaaco

Posty: 30

 
Dla mnie Hiszpania za daleko. Robię sobie inne zabiegi na miejscu. Jestem zadowolona. Może nie ten sam prestiż, lecz jednak finansowo wychodzi mi to lepiej.

dyduch34

Posty: 2

 
Polecam zabiegi bótox w marbelli w http://www.marbea.es/shop/. Znają się na tym niezmiernie dobrze. Znam kilka osób włącznie ze mną, jakie są zadowolone z efektów.

waleria

Posty: 7

 
Słyszałam, że powiększanie ust w Marbelli jest tanie. Nawet jak się wliczy dojazd to wychodzi taniej niż w niejednej klinice w Polsce. To, dlatego jadę tam za tydzień. Opowiem Wam jak wrócę, jakie udało mi się uzyskać efekty. Może przy okazji doradzą mi inne ciekawe zabiegi? Zobaczymy.

TomekK

Posty: 4

 
Nigdy w wypadku zabiegów nie patrzy się na cenę. Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi, ale tylko wtedy, kiedy używa się do tego odpowiednich komponentów. To kosztuje sporo.

Yuri20

Posty: 10

 
Korzystałam z przeróżnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

Joe

Posty: 5