kremy na łuszczycę

kremy na łuszczycę

Hej dzień dobry! Potrzebuję dobrych kosmetyków przy łuszczycy, ktoś coś? Co w waszym przypadku rzeczywiście pomagało? Najbardziej by mi zależało żeby preparat miał naturalny skład, cena jest drugorzędna, najważniejsze, żeby faktycznie działało.

Black_Riot 

Posty: 3

 
Najlepsze kosmetyki naturalne wg mnie robi marka dr Duda, polska firma z Buska Zdroju, żaden import nie wiadomo skąd, ale są to kosmetyki na rodzinnej recepturze właśnie pana Dudy, buskiego aptekarza, który prawie 50 lat zajmował się wodą siarczkową, jej składem, działaniem itp. Ja wspomagam się ich preparatami przy łuszczycy i w końcu powiem szczerze, że mogę normalnie funkcjonować, nie muszę się wstydzić i krygować przy ludziach. Używa się tutaj w pielęgnacji 4 preparatów, na stronie drduda.pl/pl/program-czterech-krokow-w-pielegnacji-skory-luszczycowej są rozpisane.

Oct714

Posty: 16

 
Ja już próbowałam chyba całej tablicy mendelejewa żeby pomóc sobie z łuszczycą i efekty są mizerne. Chodze od lekarza do lekarza i co jeden to większy magik który tylko potrafi przepisywać kolejne nic nie dające leki. Ech .

Lupusx

Posty: 7

 
U mnie największe problemy to są z włosami i ze skórą głowy. Ciągle czuję jakieś dziwne swędzenie no i ten łupież od czasu do czasu intensywniej się pojawia. Różnych szamponów próbowałam i nic.

Sarenka

Posty: 15

 
Teraz na szczeście wybór kosmetyków jest bardzo szeroki i urozmaicony. Nie to co kiedyś gdzie faktycznie, żeby dostać porządny żel antybakteryjny czy nawilżający krem do ciała to trzeba było się naszukać i ewentualny wybor ograniczał się do kilku produktów raptem.

beata77

Posty: 8

 
Naturalne kosmetyki mają też przewagę że z tego co wiem nie przesuszają tak skóry jak cała reszta. Nawet te markowe kosmetyki nawilżające to de facto ponoć bardziej skórę dosuszają niż miałyby cokolwiek nawilżyć.

zenek744

Posty: 6