kosmetyczka sosnowiec

kosmetyczka sosnowiec

Kochane, chciałabym przed weselem we wrześniu zrobić makijaż permanentny, poprawić brwi, usta. Chodziłam do kilku gabinetów kosmetycznych w Sosnowcu, ale jakoś średnio mi się widzą stawki. Szukam raczej konkretnej kosmetyczki, która ewentualnie może do mnie dojechać. Jak macie kogoś dobrego na oku to podzielcie się informacją :)

audi80

Posty: 5

 
Tylko mobilna kosmetyczka, bo przede wszystkim w takim zawodzie pracują panie, które naprawdę znają swoje umiejętności. Ocena jest przecież na bieżąco.

Pszemeg

Posty: 45

 
Mobilna kosmetyczka jest zdecydowanie tańsza, a w wielu przypadkach lepsza, bo działa sama i musi dbać o własną reputację. To się jednak liczy. W gabinetach z reguły idzie taśmowo, a jak kosmetyczka dojeżdża do ciebie to jest zupełnie inna jakość współpracy.

Dzidzia

Posty: 3

 
Mobilna kosmetyczka jest najczęściej tańsza i podobnie dobra, a nawet lepsza od specjalistek z gabinetów. Przynajmniej odpadają koszty utrzymania lokalu. Ja po pracy od razu zamawiam kosmetyczkę, jest zabieg, kawa w międzyczasie, ciekawa rozmowa. Zależy na kogo trafisz. Po rozmowie telefonicznej zawsze się zdecydujesz. Moja kosmetyczka to pani Karolina z CarLady – 511 586 511. Mieszkam w Katowicach i nic za dojazd dodatkowo nie płacę. Polecam, bo babka zna się na rzeczy i nigdy się na jej hybrydach nie zawiodłam. Dużo też nowych wzorów wypróbowałam, w tym paznokcie zdobione delikatnie cyrkoniami ;)

syrena88

Posty: 8

 
Manicure hybrydowy moim zdaniem najlepszy, bo nie obciąża za bardzo płytki paznokciowej. Nie wymaga też za dużych przerw.

Bialy_Wilk

Posty: 29

 
Zwracaj uwagę, czy mobilna kosmetyczka pracuje na jednorazowych akcesoriach. Higiena jest przy takich usługach najważniejsza.

Dzidzia

Posty: 14

 
Noszę hybrydy non stop i nic mi się z paznokciami nie dzieje. Trzeba tylko racjonalnie podchodzić do zabiegu.

wrrraak22

Posty: 14

 
Żeby hybrydy dobrze wyglądały to trzeba robić raz na dwa, trzy tygodnie. U mobilnych kosmetyczek masz taniej, bo w granicach 60 – 70 złotych, a w gabinetach często dochodzi 100 – 120 złotych, więc sama widzisz różnicę.

Akimer56

Posty: 4

 
Zaproś kilka koleżanek na sesję u mobilnej kosmetyczki. Opłata powinna wynieść mniej. Można jakiś rabat grupowy wynegocjować w razie czego ;)

kamillysiakk

Posty: 28

 
Koszt makijażu permanentnego u dobrej kosmetyczki to w okolicach 700 – 1000 złotych. Dwa lata trwałości spokojnie i czasami dochodzą zniżki przy nawiązaniu dłuższej współpracy. Warto w takki sposób szukać. U mnie po makijażu permanentnym nie było żadnych skutków ubocznych.

messi32

Posty: 11