solny do ciala

solny do ciala

Cześć, chciałabym rozpocząć dyskusję o zaletach soli do kąpieli. Czy warto wydawać na coś takiego i czy sól faktycznie pomaga organizmowi się zregenerować? Czy myjecie się ogólnie bez żadnych dodatków?

Marioleczka

Posty: 3

 
W popularnych sanatoriach kąpiele w solankach cieszą się od lat dużą popularnością, więc podejrzewam, że działanie soli jest sprawdzone.

adamek

Posty: 11

 
Od dawna kąpieli w soli używam, żeby zapanować nad cellulitem i efekty są zbliżone do dość drogich zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Trzeba tylko systematycznie stosować.

Klarka34

Posty: 21

 
U mnie się sprawdza solbochenska.pl przy kąpieli. Po pracy bardzo gorąca kąpiel w klimacie jodowo – bromowym jest po prostu jedną z najlepszych chwil w ciągu dnia. Oczywiście codziennie nie warto używać, ale 2 razy w tygodniu myślę optymalnie. Od żony się nauczyłem kąpać w soli i przyznam, że nawet szybciej się regeneruję po treningach. Miałem skłonność do oparzeń od odzieży syntetycznej, a po kąpielach solnych zero problemu.

propek1

Posty: 14

 
Moja babcia dobrą solą do kąpieli praktycznie wyleczyła zapalenie stawów, przynajmniej początku schorzenia. Lekarz dobry polecił od medycyny naturalnej, ale nie jakiś szarlatan. Ludzie od dawna stosowali takie metody regeneracji, więc nie warto z nich rezygnować.

micko

Posty: 14

 
Sól przede wszystkim zmiękcza skórę, więc wszystkie minerały i składniki aktywne z balsamów dla przykładu znacznie lepiej się wchłaniają. Warto jednym słowem, sól działa, potwierdzam.

mniszekk6

Posty: 15

 
Jak soli używasz do pielęgnacji ciała to warto jeszcze dokupić lepszej jakości krem regeneracyjny. Wtedy masz największą synergię :) Skorzystaj, bo takie połączenie naprawdę dobrze działa.

dyduś23

Posty: 7

 
Z solą w kąpieli mam miłe przeżycia, bo moja mama w dzieciństwie non stop u mnie i brata to stosowała. Myślę, że faktycznie mam lepszą skórę od przeciętnego człowieka. Ogólnie wiele pochwał słyszałam na ten temat właśnie. Podejrzewam, że duża zasługa soli.

johncena67

Posty: 14

 
Na początku wypróbuj na stopy, jak zobaczysz różnicę to weź sobie sól do całego ciała. W taki sposób się zawsze sprawdza jakość.

Damulk555

Posty: 28