Problemy z potencja

Problemy z potencja

Zaczęły mi się niedawno problemy z potencją. Ignorowałem prawie przez rok. Prawdopodobnie przez stres i tragiczną dietę. Na razie jednak z roboty nie jestem w stanie zrezygnować, a potencję chciałbym przywrócić do sensownego poziomu. Jakieś pomysły?

audi80

Posty: 4

 
Chodziłem nawet na terapię do seksuologa w związku z małym przyrodzeniem. Rozwiązałem problem samodzielnie. Najważniejsza zasada dotyczy ukrwienia penisa. Jak krew nie dochodzi to masz niepełną erekcję, a przy tym małego członka. Przy pełnej erekcji uzyskałem rozmiary o 2.5 cm lepsze. Na mnie zadziałała kuracja ziołowa z dużym udziałem buzdyganka ziemnego. Najbardziej się opłaca kupić buzdyganek w ziołowych połączeniach na potencję. Jeden z ciekawszych specyfików zagranicznych na polskim rynku to dr. Penigreat w tej kategorii. Możesz też oczywiście oddzielnie kupić zioła i stosować, ale tabletka wydaje się wygodniejsza. Raz dziennie bierzesz i masz spokój.

21gregorek

Posty: 16

 
Warto ćwiczyć. Masz podstawowe ćwiczenia na penisa. Potraktuj też poważnie golenie na zero stref intymnych, bo penis wtedy jest optycznie większy. Przy stosunku warto też posmarować oliwką, czy czymś podobnym. Zobaczysz, że można nieco oszukać naturę ;)

saradonin

Posty: 10

 
Stres, choroby z nadciśnieniem, cukrzyca, brak odpoczynku to najpopularniejsze czynniki braku erekcji u mężczyzn. Szczególnie trzeba uważać na krążenie.

Loner56

Posty: 15

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 5

 
Moim zdaniem nie tylko warto zastosować tabletki, ale również psychoterapię. Ewentualnie wizyta u seksuologa przy bardzo poważnych zaburzeniach. Jak po tabletkach nie reagujesz to znaczy, że coś jest nie tak z twoim organizmem.

Fither

Posty: 7