klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Medycyna estetyczna- jesteście za czy przeciw? Co Waszym zdaniem przemawia za ewentualnym korzystaniem z takich zabiegów? Czekam na szczere odpowiedzi.

Basia98

Posty: 2

 
Przede wszystkim zmarszczkom zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Wobec czego powinnyśmy pamiętać o codziennym stosowaniu kremów na dzień, oraz na noc. Nie bez znaczenia jest także regularny wypoczynek, rezygnacja z palenia tytoniu i ogólnie zdrowa dieta.

Rico

Posty: 3

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie postawić na kwas hialuronowy. Bardzo źle czuję się ze swoimi zmarszczkami, które pojawiły się dość szybko i tak naprawdę bardzo poważnie biorę pod uwagę poddanie się zabiegowi. Obawiam się jednak komplikacji:(

wigry00

Posty: 10

 
Sama też chętnie wybrałabym się na jakiś zabieg, no ale cóż, muszę jeszcze trochę zaoszczędzić. Na pewno jednak się zdecyduje, z tym, że chciałabym pójść na mezoterapię igłową.

Gucio

Posty: 5

 
Szukając dobrej kliniki medycyny estetycznej, na pewno warto zajrzeć na stronę https://lenartowiczclinic.pl. Mamy tutaj bardzo duży wybór jeżeli chodzi o różnego rodzaju kuracje, w tym chociażby mezoterapia igłowa, kwas hialuronowy, botox. Korzystałam z oferty w tym miejscu i jestem mega zadowolona. Pani Doktor Lenartowicz ma świetne podejście do swoich klientek. Doskonale wyjaśnia przebieg zabiegu, a przy tym jest naprawdę ciepłą i serdeczną osobą:)

labuh 

Posty: 9

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga regularne oczyszczanie skóry, a potem ujędrnianie jej odpowiednimi preparatami. Przynajmniej tak mówi moja mama i w sumie, nie widzę u niej głębokich zmarszczek, więc śmiem twierdzić, że to działa.

eGall

Posty: 16

 
Gdybym miała powiedzieć, czy jestem za czy przeciw zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, musiałabym wybrać tą pierwszą odpowiedź. Jednak kosmetyki nawet te najdroższe, się sprawią, że nasza skóra będzie wygląda młodziej w takim stopniu, w jakim byśmy chciały.

Marioleczka

Posty: 8

 
Jestem wielką fanką zabiegów tego typu, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Dziadek

Posty: 4

 
Medycyna estetyczna to jak najbardziej fajna opcja. Najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle, co kwas hialuronowy:D

sethe

Posty: 15

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga odpowiednia dieta i picie dużej ilości wody. Co więcej, nawet zaczęłam stosować taką kurację, ale póki co czekam na efekty:)

Pamooko

Posty: 15