problemy ze skórą głowy

problemy ze skórą głowy

Szukam miejsca, gdzie zajmują się problemami skóry głowy. Od lat mam problem z nawracającym łupieżem i zastanawiam się jak można sobie ewentualnie z tym poradzić. Jeśli macie jakiegoś specjalistę, którego możecie polecić i który się zajmuje takimi problemami to dajcie znać. Chyba już koniecznie jakiegoś trychologa, bo mam już za sobą wizyty u dermatologów i niestety nic to w moim przypadku nie dało.

Krzyś3232

Posty: 1

 
Mezoterapia igłowa rzeczywiście może dać bardzo dobre efekty i czasami rzeczywiście warto będzie z niej skorzystać. Jeśli jednak będziesz planować takie zabiegi to tutaj jednak warto będzie szukać pomocy kogoś kto się typowo takimi rzeczami zajmuje i ma odpowiednie doświadczenie, by zagwarantować zabiegi, które będą bardzo efektywne.

syrena88

Posty: 10

 
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z zabiegami trychologicznymi, bo w końcu ograniczone mam wypadanie włosów i poza tym widać, że ktoś typowo się skórą głowy zajmuje i ostatecznie te usługi są lepszym wyborem niż wizyta u dermatologa, gdzie jednak przy problemach z wypadaniem włosów czy łupieżem ta pomoc często okazuje się nietrafiona.

wujtom

Posty: 38

 
Na profesjonalne zabieg trychologiczne możesz liczyć w ofercie Skin Clinic więc jeśli będziesz chciał leczyć problemy ze skórą głowy to do nich faktycznie warto się będzie do nich udać. Profesjonalne podejście, na początek diagnoza i potem indywidualnie dobrana terapia, dzięki czemu ostatecznie faktycznie to leczenie przyniosło efekty jakich oczekiwałem.

Accoun44

Posty: 22

 
Nie ma się co obawiać depilacji laserowej, bo masz zabieg, który faktycznie będzie bardzo skuteczny, a jednocześnie jego wykonanie jest bezbolesne. Dla mnie super, że taka depilacja daje efekt już nas stałe nie trzeba tak jak wcześniej regularnie się depilować, bo owłosienie usunięte jest w taki sposób, że nie odrasta. Kilka zabiegów i problem z głowy.

Marys56

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej czy kosmetyki to wydaje mi się, że warto będzie szukać takiego miejsca, gdzie ktoś w tego typu zabiegach się specjalizuje i faktycznie na profesjonalna pomoc w tym zakresie można liczyć. Obecnie tych metod jest nowoczesnych bardzo wiele i dobre kliniki faktycznie mają świetnie przygotowywane oferty.

Kitas

Posty: 4

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o proponowane obecnie zabiegi trychologiczne to będzie najlepszy kierunek dla każdego kto chce zadbać o skórę głowy. Efekty są najlepsze i zazwyczaj tacy specjaliści są w stanie dużo lepiej z takimi problemami sobie poradzić niż dermatolodzy, którzy jednak zajmują się skórą a owłosienie już nie jest tak szerokim punktem odniesienia dla nich.

Grzybeczek

Posty: 4

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o zabiegi dermatologiczne to jednak przy skórze głowy lepiej się wybrać do trychologa i tam raczej będzie można liczyć na skuteczniejszą pomoc. Przede wszystkim wtedy faktycznie masz takich specjalistów, którzy typowo się tym tematem zajmują i ta pomoc z ich strony jest na wysokim poziomie.

Mariusz

Posty: 17

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o trychologów to faktycznie w skórze głowy się oni specjalizują i na ich pomoc można liczyć, będą w stanie zaproponować takie metody leczenia, które będą wcześniej zakładały poszukiwanie przyczyn problemów. Jak te przyczyny się uda ustalić to dopiero będzie wdrażana odpowiednia dla danej osoby terapia.

beata77

Posty: 8

 
Dobry trycholog nie tylko pokona problem łupieżu, ale wcześniej będzie w stanie również wykonać takie badania, dzięki którym będzie mógł ocenić jakie są tak naprawdę przyczyny występowania tego problemu i z takiej opcji faktycznie będzie warto skorzystać, bo żeby leczyć trzeba tak naprawdę znać przyczynę problemów i tylko wtedy efektywne leczenie będzie możliwe.

Gucio

Posty: 2