Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Naturalne, ekologiczne maski algowe – gdzie kupić, jakie polecacie? Dużo dobrego słyszałam na temat alg i w końcu chciałabym z czegoś takiego zacząć regularnie korzystać. Jestem na macierzyńskim mam trochę więcej czasu żeby o siebie zadbać, dzieciątko jest malutkie dużo śpi, także mam trochę wolnego wtedy :)

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Trudno mi jakiś sklep polecić bo w sumie ja kupuję głównie kosmetyki w sieciówkach, także z naturalnymi kosmetykami to nie mam większych doświadczeń. Ale wiem że moja szwagierka takie olejki i kremy stosuję to dopytam.

edyta123

Posty: 9

 
Ja to z kosmetykami nie mam problemów, kupuję to co jest w marketach i mi pasują. Faktycznie akurat z cerą nigdy nie miałam kłopotów, więc jestem w lepszej sytuacji niż osoby które mają wrażliwą skórę na różne zmiany.

ernolo

Posty: 19

 
Do cery naczynkowej z którą się zmagam od lat to mogę polecić kosmetyki ze strony e-naturalne.pl. Sama stosuję ich żel aloesowy i jest coraz lepiej. Bardzo udało się już poprawić koloryt skóry i pozbyć przebarwień, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. W porządku obsługa w sklepie, mam zawsze tutaj info na bieżąco o tym co dzieje się z przesyłką, kiedy została wysłana itp.

wigry00

Posty: 3

 
Najwięcej kosmetyków u siebie w domu to zdecydowanie mam do skóry twarzy. Do ciała to praktycznie nie używam niczego, a przydałoby się. Jak czasami widzę jak przesuszoną mam skórę nóg, czy stóp to naprawdę źle to wygląda ;/

Black_Riot

Posty: 5

 
Kosmetyki teraz potrafią rzeczywiście drogo kosztować. Zwłaszcza te wszystkie kremy odmładzające to czasami i kilkaset złotych widziałam że kosztują a przecież tam jest ich drobnica w takim malutkim pudełeczku.

asulka33

Posty: 10