Co na pasożyty

Co na pasożyty

Jak można walczyć z pasożytami i nie narazić się na skutki uboczne? Mamy regularne problemy z lambliami. Już dwa razy usuwane i jakimś cudem wracają. Albo zła profilaktyka, albo nie wiem co. Lekarze bezradni chwilowo. Jak macie dobre wskazówki to chętnie poczytam.

090913123

Posty: 2

 
Jak dobierzesz dobry lek na pasożyty to już pierwsze wyniki po kilku dniach. Jak dłużej nie masz wyników to trzeba zmieniać preparaty. O tyle dobre jest leczenie pasożytów, że od razu praktycznie widzisz rezultaty.

AdiXer92

Posty: 18

 
Czasami wystarczy przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie, żeby pozbyć się większości pasożytów. Na czas walki z pasożytami zrezygnuj z alkoholu i cukru.

Zeetttt2

Posty: 5

 
Na pasożyty wewnętrzne spokojnie czosnek, ekstrakt z zielonej kawy, herbaty, gorzkiej pomarańczy, ewentualnie dopasowana do organizmu dawka CLA. Szukaj takich preparatów ze składem. Powinny być.

Yuri20

Posty: 5

 
Higiena jest najważniejsza i warto zwracać uwagę przy dotykaniu innych ludzi, czy nie mają czerwonych rąk, czy dziwnej wysypki. U mnie standardowa zasada, bo kiedyś miałem świerzb i jednak straszna sprawa. Na dłuższą metę nie da się normalnie funkcjonować.

Babeczka

Posty: 3

 
Jak się leczysz z pasożytów to trzeba przejść na dietę, uwzględnić zioła w jadłospisie i suplementy typowo oczyszczające.

Oct714

Posty: 7

 
Najgorzej, że pasożyty przechodzą stopniową ewolucję i przyzwyczajają się do norm życia współczesnego człowieka. Tak słyszałam u lekarza przy terapii. U niektórych całe życie pasożyt się nie objawia, ale jednak składniki odżywcze pobiera, a człowiek przez to gorzej się czuje cały czas. Profilaktyka jest zatem bardzo wskazana.

agdb1301

Posty: 6

 
Małe dzieci nie mają wzmocnionego przewodu pokarmowego przez wiele lat, dlatego trzeba szczególnie uważać na zakażenia pasożytnicze, bo mogą wpływać na dalszy rozwój niekorzystnie.

untelekt

Posty: 4

 
Nawet trądzik może być spowodowany pasożytami, więc najlepiej przejść się na diagnostykę do laboratorium.

grudziec55

Posty: 5

 
Z tych najlepszych kuracji na pasożyty to olejek oregano dla dzieci, a ecoDetox dla dorosłych. Możesz jeszcze używać nalewek ziołowych na bazie zioła wrotycz pospolity.

Riko64

Posty: 9