Jaki salon urody w Opolu

Jaki salon urody w Opolu

Cześć wszystkim! ;) Gdzie chodzicie drogie panie na manicure/pedicure? Szukam kogoś naprawdę dokładnego, kto mi nie spaskudzi paznokci. Po ostatnim gabinecie urody się trochę zraziłam. Optymalnie byłoby jakby salon był w Opolu gdzieś w centrum.

090913123

Posty: 11

 
Mi już w dwóch różnych gabinetach w ostatnim czasie schrzaniono manicure także teraz to już się boję gdziekolwiek umawiać w ogóle na wizytę. Nie jest łatwo dobrą kosmetyczkę znaleźć niestety.

umberko3

Posty: 24

 
Ja to polecam zabiegi na stopy, są mega przyjemne i zresztą druga sprawa że o stopy warto dbać, a mało osób zwraca na nie uwagę a jednak naskórek chyba nigdzie się tak nie ściera jak na piętach choćby.

E-GOista

Posty: 11

 
Jeszcze nigdy w sumie u kosmetyczki nie byłam poza jednym razem jak robiłam sobie makijaż ślubny. Najpierw oczywiście miałam robiony próbny i potem już ten główny w dzień ślubu, no i też przy okazji ślubu paznokcie malowałam i to tyle moich doświadczeń z kosmetyczkami.

Marioleczka

Posty: 26

 
Teraz kosmetologia to jest w ogóle bardzo popularny kierunek nauki, sporo moich koleżanek pokończyło różne szkoły właśnie w tej specjalizacji i na brak pracy z tego co widzę nie narzekają.

Augustynnn

Posty: 11

 
Myślę o depilacji bikini od paru lat ale ciągle mam obawy i lęk przed bólem. Jaką metodę depilacji polecacie tak w ogóle? Z jaką macie najlepsze doświadczenia? Wosk?

Annnna1

Posty: 7

 
Na zabiegi odmładzające skórę twarzy od jakiegoś czasu jeżdżę do gabinetu przy Staromiejskiej. Efekty są i co najważniejsze skóra robi się naturalnie uniesiona a nie jakoś sztucznie rozciągnięta. Na facebooku jest ich wizytówka – facebook.com/fashiononbeauty.

45-YYY

Posty: 29

 
Dużo się ostatnio salonów urody różnej jakości w Opolu otworzyło, jak jeżdżę do pracy to mijam po drodze mega dużo szyldów właśnie takich gabinetów kosmetycznych itp.

EQub

Posty: 29