paznokcie hybrydowe w Krakowie, kto ?

paznokcie hybrydowe w Krakowie, kto ?

Kochane, gdzie robicie paznokcie hybrydowe? Może znacie jakąś naprawdę super stylistkę w Krakowie? To moje pierwsze hybrydy, więc mam obawy, bo się na nich w ogóle nie znam :(

Dzidzia

Posty: 1

 
Wszystko zależy od tego, do kogo udasz się na manicure. Mnie osobiście pasuje kilka salonów w Krakowie i idę tam, gdzie akurat mają wolny termin. Nie wyobrażam sobie czekać :) Tak czy inaczej, hybrydy to super sprawa.

bartek33

Posty: 12

 
Paznokcie w Krakowie centrum robię zawsze tutaj https://salonmagja.pl. Personel to niesłychanie doświadczone w własnej branży stylistki, które są dodatkowo niezmiernie kreatywne. Super, że mamy taki salon w mieście. To najlepszy, z jakim miałam od czynienia w swoim życiu. Polecam i pozdrawiam.

Klara323

Posty: 11

 
Super, iż temat się rozwinął :) Na pewno zerknę do tych miejsc, które tutaj polecacie. Mam nadzieję, iż znajdę wspaniałą stylistkę od paznokci hybrydowych. Znam też kilka miejsc w Krakowie, które polecają mi koleżanki, więc na pewno już wkrótce kłopot się rozwiąże. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Dzidzia

Posty: 6

 
Wybrałam się ostatnio na manicure do jednego z salonów w Krakowie i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolona. Przede wszystkim stylistka zaproponowała mi naprawdę wiele stylizacji i nie było słowa o tym, że tego to się nie da zrobić na pani paznokciach, a tak właśnie miałam już kilka razy.

090913123

Posty: 13

 
To trafiłaś na pseudo stylistkę. Jeżeli chodzi o paznokcie hybrydowe, to da się je zrobić na każdych paznokciach. Tak poza tematem, to właśnie kończę kurs i już niedługo będę mogła kochane świadczyć usługi w Krakowie. Zakładam stronę i na pewno podeślę wam tutaj link, żebyście mogły zapoznać się z moją ofertą.

ilor45

Posty: 7