Klinika lekarska Warszawa

Klinika lekarska Warszawa

Potrzebny jest mi alergolog w Wawie, jakieś propozycje? Ogólnie szukam jakiejś dobrej przychodzi rodzinnej, gdzie mogłabym chodzić z dziećmi, ale też sama do lekarza. Gdzie się leczycie?

propek1

Posty: 4

 
Podoba mi się w City Clinic. Kompleksowa opieka medyczna z pełnym pakietem badań. Można się tutaj przebadać od stóp do głów. Kadrę mają wyselekcjonowaną, są to lekarze z doświadczeniem zagranicznym między innymi. Jest sporo lekarzy z praktyką w szpitalu na dawnej Działdowskiej. Więcej o specjalizacjach jest na cityclinic.pl.

michrz

Posty: 21

 
Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej dbać o zdrowie. Pierwszy raz od lat byłem na pełnym komplecie badań, wszystko zrobiłem w City Clinic na ul. Popularnej. Świetnie prowadzona placówka, wszystko tu jest na czas, a wiele rzeczy od ręki. Jaka miła odmiana jak sobie człowiek przypomni jak to było kiedyś, gdy tylko publiczna służba zdrowia istniała.

Kitas

Posty: 4

 
Bardzo dobrze jest zorganizowana placówka City Clinic – pełna rodzinna opieka medyczna. Leczę się tutaj ja, moje dzieci, mąż i jeszcze teraz moi rodzice zaczęli tutaj chodzić. Oferta jest bardzo szeroka, właśnie dedykowana całym rodzinom. Łatwa i szybka rejestracja do wybranego lekarza, dużo badań wykonywanych miejscu, podobnie też zabiegów.

kluseczka

Posty: 13

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

Gucio

Posty: 8

 
Nie jestem w stanie napisać opinii o wszystkich lekarzach, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i pana Wójtowicza to polecam City Clinic. Z innymi lekarzami tutaj nie miałam kontaktu, ale opinie są raczej okej, zwłaszcza jeśli chodzi o pediatrów. Sam centrum jest bardzo stylowo zaaranżowane, można się poczuć bezpiecznie i komfortowo.

Jasio234

Posty: 5