Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kochane, jaki sklep polecicie online jeśli chodzi o naturalne kosmetyki? Najbardziej zależałoby mi na dermokosmetykach do cery z trądzikiem różowatym. Gdzie i co kupujecie dla wrażliwej skóry?

amrmas22

Posty: 4

 
Nie wiem gdzie takie kosmetyki sprzedają w dobrej jakości. Ja jestem raczej osobą, która kosmetyków ma w domu tylko naprawdę podstawową wersję. Mało czasu spędzam w łazience na malowaniu się i szykowaniu, jestem dość nietypową kobietą chyba.

edmund

Posty: 8

 
To co w większości drogerii jest na półkach to się według mnie w ogóle nie nadaje do używania...Sama chemia, sztuczne aromaty, sztuczne barwniki...to tylko cerę obciąża a nie odżywia. Już chyba od roku używam tylko naturalnych kosmetyków i skóra wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś, jest świeższa, jaśniejsza, bardziej miękka...po prostu inna. Najczęściej zamawiam kremy ze strony e-naturalne.pl. Choć też maseczki mają bardzo fajne i czasami się skuszę na algową z witaminą C.

andrzej99

Posty: 11

 
Dla mojej skóry to zwykłe kosmetyki, które są w drogeriach to jest zabójstwo. Załóżmy kremy, które niby są nawilżające to w konsekwencji przez różne sztuczne wstawki tylko skórę wysuszają...

wrrraak22

Posty: 6

 
Każda skóra jest inna, każda wymaga specjalnego traktowania. Inne kosmetyki sprawdzą się przy cerze z przebarwieniami, inne przy cerze tłustej, suchej, czy mieszanej. Warto właśnie pod kątem typu skóry kosmetyki sobie dobierać. Indywidualizacja jest tutaj bardzo istotna.

Grabow12

Posty: 4

 
Wiele osób boi się przejść na naturalne kosmetyki z obawy o wysokie koszty, a tak naprawdę jakby podliczyć to dużo więcej się nie dopłaca. Takie jest moje zdanie w każdym razie, poza tym zyskuje się zdrowie, a to jest bezcenne.

untelekt

Posty: 6

 
Nie wiem co polecić w Twoim wypadku. Akurat jeśli chodzi o kosmetyki, a już zwłaszcza te naturalne to jestem zielona. Coś tam mi się obiło o uszy, ale nie wgłębiałam się nigdy w temat.

Kmiotek55

Posty: 5