Porady ginekologiczne

Porady ginekologiczne

Witam, ciąża i mnie dopadła :D Szukam ginekologa w Starogardzie Gdańskim, który mi ciążę poprowadzi. Trochę się boję takiej współpracy i wierzę, że mi pomożecie. Pozdrawiam :)

Klara323

Posty: 5

 
Najbardziej doceniam ginekologów, którzy potrafią rozluźnić atmosferę i od razu wzbudzają zaufanie. Nigdy nie zawiodłam się na takim typie wyboru.

daria34

Posty: 7

 
Prywatny ginekolog tylko i wyłącznie podczas ciąży. To nic, że więcej zapłacisz, ale jest przynajmniej ludzkie podejście. To, co się dzieje teraz w publicznej służbie zdrowia to po prostu szok.

GGregbard

Posty: 8

 
Przygotuj sobie wiele odpowiedzi na podstawowe pytania ginekologiczne przed wizytą. Osczędzisz sporo pieniędzy i od razu sobie wszystko w głowie poukładasz.

NaMber

Posty: 25

 
Najlepiej szukać ginekologa po doświadczeniu i certyfikatach. Trzeba również prosić o kontakty do dotychczasowych pacjentek.

showmemore43

Posty: 24

 
W Starogardzie Gdańskim odwiedź Marka Dawickiego. To ginekolog z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Konsultowałam z nim odstawienie antykoncepcji, aby zajść w ciążę. Miałam sporo problemów hormonalnych, ale wszystko udało się załagodzić. Pamiętał o mnie, człowiek z poczuciem humoru, fajnie rozluźnia atmosferę. Bardzo delikatny i dokładny. Przyznam, że mogłam się z nim skontaktować w dowolnej chwili. Przyjmował mnie wiele razy w niestandardowych godzinach, np. przez weekendy. Takich lekarzy na rynku brakuje. Tutaj masz jego stronę marekdawicki.pl, łatwo zapamiętać :)

orange777

Posty: 8

 
Niektórzy ginekolodzy doradzają również w pilnym trybie, online lub telefonicznie. Warto dotrzeć do takiego człowieka. Wiadomo, że czasami trudno wyjść do gabinetu.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Dobrze, jeżeli ginekolog, który prowadzi ciążę jednocześnie odbiera poród. Wtedy jest maksymalny komfort psychiczny.

ulalala34

Posty: 11