Medycyna estetyczna wilanów

Medycyna estetyczna wilanów

Szukam skutecznej terapii na przebarwienia w Warszawie. Do tej pory używałam kosmetyków, dość luksusowych, ale efekty raczej marne. Potrzebuję czegoś bardziej intensywnego. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

andrew66

Posty: 3

 
Wiem, że dobre gabinety medycyny estetycznej prowadzą na początku bezpłatne konsultacje i na nich masz dopiero dopasowanie konkretnych zabiegów, np. do rodzaju cery.

tigra32

Posty: 4

 
Też mi włosy wypadały. Okazało się, że za dużo złych farb i złe praktyki odżywiania stosowałam. Zrozumiałam to dopiero po wizycie w gabinecie Santhiya. Akurat mam po sąsiedzku na Wilanowie. 10 zabiegów brałam na wypadanie włosów preparatami z kwasem hialuronowym, minerałami, krzemem, kwasami, innymi aktywnymi składnikami i pomogło. Można powiedzieć, że koktajl witaminowy jest wprowadzany bezpośrednio pod skórę głowy, ale nie boli. Można to połączyć z karboksyterapią, też na skórę głowy i wtedy efekt jest szybszy. Jak masz podobny problem to idź na konsultacje, bo bezpłatne i tak.

Nerino56

Posty: 21

 
Kilka razy już robiłam loki u fryzjerki Ani z gabinetu Santhiya (www.santhiya.pl) w Wilanowie. W ogóle byłam zadowolona też z dobranego koloru przy nowej stylizacji. Rzadko można z tym trafić. Ten gabinet jest mocno rozbudowany i elegancki, dużo kobiet chodzi na różne zabiegi. U fryzjerki bywam jednak najczęściej. Niezawodna i wychodzę zawsze zadowolona. Nawet warto dojechać.

Ananasek4

Posty: 9

 
Moim zdaniem najlepiej działają zabiegi, w których organizm dostaje zastrzyk energii do samodzielnej regeneracji najgłębszych warstw skóry. Bazowanie tylko na kosmetykach nic nie daje na dłuższą metę.

bobuś34

Posty: 14

 
Na twarz doradzam zabiegi witaminowe, uzupełnienie kolagenu. Najważniejsze w zabiegach na zmarszczki jest moim zdaniem przywrócenie właściwego mikrokrążenia. Zwykły kosmetyk niestety takiej efektywności nie daje.

Kobitka22

Posty: 5

 
Bardzo dobra kosmetyczka Ula pracuje w warszawskim salonie Santhiya. Trafiłam na nią z polecenia. Dobiera zabiegi do cery idealnie, a moja jest wrażliwa i miałam problem ze znalezieniem dobrej kosmetyczki. Chodzę do niej od ponad roku i faktycznie jest duża poprawa. Nie naciąga na nic, wyjaśnia zalety, cierpliwie robi swoje. Najlepiej na mnie działa taki zabieg Geneo. Działa od razu (niesamowity efekt wygładzenia) i to mi się podoba :) No i w salonie rzuca się w oczy od razu sterylna czystość i mila atmosfera. Dziewczyny sa bardzo sympatyczne. Kazda! A nie w każdym salonie tak jets. To wzbudziło najbardziej moje zaufanie.

Olekk

Posty: 29

 
Chodzę od czasu do czasu na zabiegi przeciwzmarszczkowe. Zauważyłam, że też dieta pomaga na zmarszczki, szczególnie potrawy związane z przyśpieszeniem metabolizmu i minimum 1.5 litra wody dziennie. Skóra się robi wtedy bardziej elastyczna.

namok

Posty: 6

 
Pamiętaj, żeby każde urządzenie z działu medycyny estetycznej przetestować na niewielkim obszarze działa i poznać przeciwwskazania. Z technikami laserowymi trzeba uważać. Sprawdź obowiązkowo, czy gabinet posługuje się certyfikowanymi, nowoczesnymi technologiami.

Kwatuszek

Posty: 16