blog moda damska, gdzie znajdę ?

blog moda damska, gdzie znajdę ?

Jeśli czytacie jakiś fajny blog o modzie damskiej, chętnie zerknę. Ostatnio nie mogę znaleźć czegoś naprawdę wartościowego. Zależy mi na poradach i inspiracjach, a tu nic :( Czekam.

Facio

Posty: 3

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać wiele ubrań, jakie już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, iż szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

NEO-MAxi34

Posty: 11

 
Znalazłam takiego bloga z odzieżą damską https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Już przeczytałam prawie wszystko i powiem wam szczerze, że to najlepsza stronka, na jaką trafiłam ostatnio. Z wielu porad już skorzystałam, no i nie ulega wątpliwości zrobiłam małe zakupy :D Pozdrawiam.

E-GOista

Posty: 11

 
O jaki fajny temat. Już spieszę sprawdzić, jakiego bloga z modą damską polecacie. Mam nadzieję, że to sprawdzone porady. Ostatnio jakoś też nie mogę znaleźć czegoś wartościowego. U mnie niedługo wesele, więc tym bardziej potrzebuję fachowych porad :D Pozdrawiam.

dobryrd

Posty: 21

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś naprawdę ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka impreza sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
No właśnie. Piszesz o wyszukanych ciuchach, a ja potrzebuję normalnej pomocy. Chodzi mi o porady, co włożyć do pracy itd. Jakieś propozycje ubrań, które można nabyć w sprawdzonym sklepie internetowym. Takiego bloga ze stylizacjami damskimi jakoś nie mogę znaleźć, a jak już, to tylko z kilkoma wpisami, a później już nic :(

Nixel92

Posty: 19

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwyczajnie czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najbardziej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i niesłychanie pomocne.

tigra32

Posty: 9

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. W wielu przypadkach korzystam z pomocy bloga, bowiem modne inspiracje damskie to coś, co lubię najbardziej. Jeśli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

Ananasek4

Posty: 10