układ endokannabinoidowy

układ endokannabinoidowy

Jaki jest najsilniejszy antyoksydant? Co polecacie? Teraz widzę, że są w modzie oleje z zielonej części konopi włóknistej z wysokim stężeniem kwasów Omega. Polecacie coś takiego? Gdzie kupić oryginalny i atestowany suplement tego typu?

mew soncz7777

Posty: 6

 
Trzeba przed kupnem sobie dokładnie etykietę przeczytać, czyli sprawdzić co dokładnie jest w składzie i jaką metodą został olej przygotowany do spożycia. Powodzenia!

Saren77

Posty: 18

 
Są przypadki osób, którym taka suplementacja pomogła wrócić do zdrowia po chemioterapii. Sama mam taką bliską przyjaciółkę, która właśnie z właściwości oleju korzystała, ale nie mam pojęcia co to była za firma dokładnie i jak nazwa.

AlU

Posty: 19

 
Ciekawa jestem jak by się taki olej sprawdził jeśli chodzi o dietę i odchudzanie. Ktoś ma może jakieś doświadczenia? Kwasy Omega raczej powinny stymulować metabolizm, więc może tutaj też są jakieś plusy takiej suplementacji, hm?

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Rozumiem że taki olej to się podaje bezpośrednio czy dodaje jako składnik do jedzenia, potraw itp.? Bo jak patrzę w sklepach na konopne oleje to są sprzedawane w dość małych pojemniczkach.

Kowalski

Posty: 14

 
Sam znam jedną osobę, która przechodziła przez depresję po stracie dziecka i właśnie w dużej mierze leczyła się olejem konopnym. Pomogło, dziś już normalnie funkcjonuje, pracuje itp. Więc coś z tym działaniem antydepresyjnym jest na rzeczy.

andrew66

Posty: 9

 
Teraz dużo się mówi o leczniczej marihuanie, ciekawe kiedy jakoś się sprawa wyjaśni w Polsce i będzie można bez obaw z jej działania korzystać. Póki co na pewno legalne są oleje konopne i warto z nich korzystać. Ja używam regularnie, dwa razy dziennie oleju Saticann CBD i polecam. Z jednej strony dobra ochrona przed chorobami, z drugiej skuteczny antyoksydant i też antydepresant. Miałam po śmierci męża duże problemy ze snem i tutaj olej mi bardzo pomógł. Co do sklepów, to na stronie goodplant.pl mają certyfikowany, czysty olej.

micko

Posty: 14

 
Różne są antyoksydanty i w ogóle teraz jest taka moda na tego typu naturalne specyfiki. Jeśli chodzi o olej konopny to raz stosowałam i wspominam pozytywnie, ale sobie konkretnej nazwy oleju nie przypomnę, zamawiałam online.

ruszell

Posty: 4

 
Cześć. Nie mam żadnych doświadczeń z takimi olejami, ale powiem szczerze, że jeśli miałoby mi pomóc na bóle migrenowe to bym z chęcią taki olej sobie kupiła. Skąd i ile to kosztuje?

bunia98

Posty: 6