wada postawy

wada postawy

Witam! Poszukuje w Warszawie gabinetu specjalistycznego, w którym prowadzona jest rehabilitacja dzieci ze skoliozą. Dziękuję za pomoc!

syrena88

Posty: 2

 
W Warszawie jest dużo gabinetów rehabilitacyjnych, których specjalizacją są skuteczny metody leczenia wad postaw i skolioz u małych dzieci. Poczytaj opinie na ich temat to może ułatwią ci wybór najodpowiedniejszej dla swojego dzieciaka oferty.

Damulk555

Posty: 20

 
Podobno warszawski Kręgosłupek jest dobrym ośrodek zajmującym się rehabilitacją najmłodszych pacjentów. Słyszałem na jego temat bardzo dobre opinie i może tam uda ci się zapisać dziecko na rehabilitację. Nie czekaj bo im wcześniej skorzysta z zabiegów tym szybciej pohamujesz zmiany w jego postawie.

Bialy_Wilk

Posty: 29

 
Na rehabilitację warto zapisać dziecko ze skoliozą już nawet w wieku przedszkolnym. Trzeba jedynie trafić do gabinetu, który specjalizuje się w zabiegach rehabilitacyjnych dedykowanych najmłodszym pacjentom a myślę, że akurat w Warszawie nie powinno być z tym żadnego problemu.

Anno Domini

Posty: 10

 
Z tego co się orientuję to gabinet Kręgosłupek w Warszawie jest ośrodekiem, w którym świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji dzieci. Leczą tam nie tylko wady postawy ale również skoliozy i wszelkiego rodzaju bóle pleców.

Fanatyk

Posty: 19

 
Jak szukasz profesjonalnego gabinetu rehabilitacyjnego w Warszawie to na pewno zainteresuje cię oferta, którą znajdziesz na stronie pod adresem www.kregoslupek.pl. Rehabilitację prowadzą tam naprawdę wysoko wyspecjalizowani terapeuci a zaproponowane metody są skuteczne. Szczególnie polecam zajęcia z najmłodszymi dziećmi prowadzone przez Panią Edytę!

@marcelko

Posty: 11

 
Moja trójka dzieci już w przedszkolu korzystała z zabiegów rehabilitacyjnych w związku ze zdiagnozowaniem skoliozy. Już po pierwszych spotkaniach z Panią Julitą z gabinetu Kręgosłupek widziałam pierwsze efekty. Może tam znajdziesz odpowiednią pomoc!

Kitas

Posty: 17

 
Podobno Kręgosłupek to najlepszy ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci w różnym wieku. Pracują tam terapeuci szkoleni w Konstancinie i oferują naprawdę skuteczne masaże i fizjoterapię. Syn koleżanki z pracy korzysta tam z zabiegów, które faktycznie przynoszą efekty.

GRUZION5

Posty: 15