fotograf na wesele gdynia

fotograf na wesele gdynia

Jak u was wyszło fotografowanie na weselu? Jesteście zadowolone z fotografa, kamerzysty? Dajcie znać, bo przeglądam oferty i trochę trudno się zdecydować. Nie mam zupełnie doświadczenia, kto się sprawdzi. Mile widziane kontakty z Gdyni.

tigra32

Posty: 2

 
Optymalna długość filmu z wesela to według mnie do godziny. Wiem, że niektórzy zamawiają nawet 3 godziny, ale strasznie się wszystko dłuży. Poza tym przy konkretnym materiale masz mniejsze kłopoty z pojemnością płyt DVD.

Kitas

Posty: 7

 
Zainteresuj się fotoksiążką z wesela, bo super pamiątka. Fajna opcja to również fotobudka ze śmiesznymi gadżetami. Połączenie fotobudki z usługami fotografa robi niezłe wrażenie moim zdaniem.

timonnn

Posty: 2

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

Klarka34

Posty: 15

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

aniat00

Posty: 4

 
Zatrudniałem u siebie kamerzystę, ale też dałem wszystkim gościom jednorazowe aparaty. Później poprosiłem o selekcję ujęć i dodanie na płytę. Wyszło super ;) Dużo dobrej zabawy.

namok

Posty: 6

 
Gadałem z dwoma fotografami przed ślubem to nawet dobrego sprzętu nie mieli. Zgłosiłem się ostatecznie do firmy Kamer Vid. Prowadzi małżeństwo, pani Ola i pan Grzegorz. Zgrana ekipa, sprzęt naprawdę drogi i jakościowy (sprawdzałem przed nawiązaniem współpracy). Oglądałem ich wszystkie filmy promocyjne, portfolio zdjęć, konsultowałem z rodziną. Wszyscy byli za i faktycznie się sprawdziło. Żadnych problemów z terminami, film kreatywnie obrobiony, dużo zabawnych wstawek, motywy za kulisami.

strusiek

Posty: 19

 
Przed takim zleceniem warto poprosić o próbkę umiejętności, nawet płatną. Najgorzej, jeżeli zamówisz kamerzystę, u którego nie występuje żadna dodatkowa obróbka obrazu, ale wszystko się ciągnie taśmowo.

Klarka34

Posty: 15