Potrzebuje odświeżyć kasety vhs

Potrzebuje odświeżyć kasety vhs

Jeśli ktoś zna dobrą firmę, jaka zajmuje się nagrywanie kaset vhs na dvd proszę o wiadomość. Mam kilka cennych pamiątek i zależy mi na ich utrwaleniu na nagraniach dvd. Dodam, że są one dla mnie bardzo wartościowe.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Propozycja www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Darecz34

Posty: 17

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

anex

Posty: 22

 
Szukam identycznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można trochę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Orolniki

Posty: 23

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien niemniej jednak więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

uiids

Posty: 30

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

Jacuś

Posty: 33

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam olbrzymich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

bienkus22

Posty: 27

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: https://www.vhs24.pl/?. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować świetny prezent.

Bernatsti

Posty: 38

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego odnaleźć niemniej jednak może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca doskonała niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

HKrokiew

Posty: 34

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niezwykle na tych kasetach.

Wwalczuś

Posty: 26