oc firma, jaki portal finansowy ?

oc firma, jaki portal finansowy ?

Dzień dobry. Z jakiego portalu finansowego korzystacie? Który z serwisów zapewnia naprawdę dobre porady? Jeśli znacie, polecacie – dajcie znać. Z góry dziękuje za każdą pomoc.

file444

Posty: 1

 
Tutaj odnajdziecie pomoc w zakresie szeroko pojętych produktów finansowych https://mbrokers.pl. Super porady, a zarówno można skontaktować się z agentem, jeżeli chodzi o ubezpieczenie. Polecam.

wielgi

Posty: 32

 
Mnie też produkty finansowe spędzają sen z powiek. Mam mdłości na sam myśl, iż znowu będę musiał szukać taniego ubezpieczenia. Chciałbym odszukać coś na szybko :)

klarka

Posty: 4

 
Produkty finansowe nie są również moją mocną stroną. Choćbym nie wiem ile przeczytał, przestudiował kalkulatorów, to i tak nic z tego nie wiem. Mam jednak to szczęście, że żona ogarnia tę całą kwestię :) Ale nie ukrywam, że czytam i szukam ;)

Babeczka

Posty: 5

 
Teraz mamy niejeden dobry portal finansowy, dlatego jest dużo łatwiej, niż miało to miejsce kiedyś. Wtedy trzeba było pójść do ubezpieczyciela lub iluś z rzędu i porównać oferty. Teraz mamy dostęp do kalkulatorów, a także serwisów, które współpracują z towarzystwami i pomagają wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Gumer45

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o ubezpieczenia, to nie wiążę się na stałe z ubezpieczycielami :) Z reguły poszukuję nowych, alternatywnych, a przede wszystkim tańszych rozwiązań. Dużo czytam, ale mam też znajomego od finansów, który pomaga mi, gdy sama nie dźwigam tematu :)

Lizerazzz

Posty: 23

 
Jeżeli chodzi o ubezpieczenia, to nie wiążę się na stałe z ubezpieczycielami :) Z reguły szukam nowych, alternatywnych, a przede wszystkim tańszych rozwiązań. Sporo czytam, lecz mam też znajomego od finansów, który pomaga mi, gdy sama nie dźwigam tematu :)

Hoteowo24h

Posty: 12