Porównywarka AC

Porównywarka AC

Muszę kupić OC/AC i mam teraz niemały zawrót głowy z tymi wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jak szukać żeby nie przepłacić i faktycznie dopasować sobie optymalną ofertę?

Black_Riot

Posty: 1

 
Jakąś pomocą są porównywarki tylko że wiem z doświadczenia że ludziom się nie chce na to poświęcić czasu nieraz. Sam raczej kupowałem do tej pory polisy w pierwszej firmie z brzegu jaka mi się swoją reklamę na stronie podświetliła :P

mikuś33

Posty: 4

 
Jak się ma samochód to niestety ale trzeba się liczyc w dzisiejszych czasach z dużymi kosztami. To już nie ta Polska gdzie paliwo kosztowalo normalnie i tak samo OC można było za normalne pieniądze dostać...

Czasowy

Posty: 6

 
Zawsze mnie denerwuje przy tym wyliczaniu składek ubezpieczeniowych że trzeba tych wszystkich informacji i szczegółowych danych się nawpisywać. Ja po kilku minutach takiego wypełniania formularza mam dość.

Odi

Posty: 13

 
Na pewno nie zaszkodzi sobie wcześniej skorzystać z jakiegoś rankingu polis. Mi się podoba jak działa serwis rankomat.pl. Prosty w obsłudze, przejrzysty, wszystko masz czarno na białym opisane. Poza tym wypełnienie formularza to jest faktycznie kwestia paru minut i potem on jest odsyłany bodajże do kilkunastu różnych towarzystw. W przypadku OC wybór jest o tyle prosty że po prostu bierze się tę najtańszą ofertę, bo zakres ubezpieczenia jest i tak regulowany ustawą i tu nie może być różnić między firmami.

Black_Riot

Posty: 3

 
O tyle dobrze że są porównywarki polis w necie, to dużo ułatwia bo nie trzeba formularza przeklepywać po kilka razy, można tylko raz wpisać wszystkie potrzebne dane żeby mieć wyliczone składki w kilkunastu różnych towarzystwach.

Oct714

Posty: 15

 
JA przez wiele lat nie miałem AC i powiem że to była dobra decyzja , inna sprawa że samochód jakim jeździłem też nie był wybitnej klasy ani w idealnej kondycji, ale jak zainwestowałem w nowy z salonu to już Ac było koniecznością.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
OC/AC wylicza się indywidualnie pod konkretną osobę więc tutaj jeśli powiem że płacę 650 złotych to nic nikomu nie powie, bo ta sama firma wyliczy komuś innemu zupełnie inną stawkę.

reklamos

Posty: 5

 
Ludzie różnie płacą za OC, czasami denerwuję znajomych swoimi składkami, bo mi dość mało to wychodzi. Jeżdżę od 18 tych urodzin, bez nawet małej kolizji więc mam te warunki dość prerencyjne...co innego mój dobry kolega który jeździ od 2 lat i ma już 2 otarcia na koncie przy próbie parkowania równoległego :D Chłop się chyba nigdy tego manewru nie nauczy.

Klarka45

Posty: 10

 
Trudno jest znaleźć tę naprawdę najtańszą ofertę jeśli jest ich chyba z pół setki teraz na rynku...mnożą się te firmy ubezpieczniowe jakby za każdą nową firmę była jakaś dopłata rządowa...500 plus czy coś...:>

TomekK

Posty: 5