ubezpieczenia Mysłowice

ubezpieczenia Mysłowice

Od niedawna mieszkam w Katowicach, kupiłem dom i mam tu firmę, szukam sprawdzonego doradcy ubezpieczeniowego, możecie kogoś polecić?

neimar10

Posty: 8

 
Nie mogę polecić nic konkretnego, ale pewne jest, że ubezpieczenia i finanse to branża, gdzie jest duża konkurencja, dlatego też warto dokładnie się zastanowić i wybrać naprawdę profesjonalistów, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, a nie będą działać na korzyść firmy.

adamek

Posty: 6

 
Wbrew pozorom to nie jest takie proste cos polecić, bo każdy szuka czegoś innego, ważne jest żeby w czasie rozmowy z agentem zobaczyć czy jest profesjonalistą, przygotuje sobie kilka specjalistycznych pytań, które zadasz, a zobaczysz czy potrafi na nie odpowiedzieć.

johncena67

Posty: 11

 
Nie poradzę nic, bo jestem z gdańska, choć wiem, że najbardziej sprawdzone centra ubezpieczeniowe, maja swoje punkty w wielu miastach. Najlepiej poszukać w Internecie i poczytać opinie na temat danej oferty.

urszulka

Posty: 12

 
Ja, gdy szukałam ubezpieczyciela, korzystałam z pomocy wsparcia znajomych, zawsze ktoś tam kiedyś się ubezpieczał i na pewno coś poleci. Powodzenia.

Oct714

Posty: 10

 
Ja polecam multiagencję www.rcu.pl , która swoją siedzibę ma w Mysłowicach, ale tak naprawdę działa na terenie całego kraju. Współpracują z wieloma Towarzystwami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że oferta ubezpieczeń jest szczególnie bogata. Polecam!

Mimotek45

Posty: 17

 
W Internecie są różnego rodzaju wyszukiwarki, wystarczy wpisać co nas interesuje i porównają. Choć jak tak myślę, to chyba agent jest lepszym rozwiązaniem, zawsze osobisty kontakt jest na in plus.

serbuś

Posty: 11

 
Ja proponuje wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło np. pośrednik ubezpieczenie Mysłowice, na pewno cos się znajdzie. Warto potem zadzwonić i dopytać o szczegóły.

Krzyś23

Posty: 20