Porównywarka AC

Porównywarka AC

Załatwialiście sobie ubezpieczenia samochodowe przez porównywarkę? Jak to wygląda tak w ogole? Jest sens z takich wynalazków korzystać, czy lepiej jednak pójść osobiście do paru firm i sobie samemu przejrzeć warunki u źródła?

Zdzichu

Posty: 2

 
Jednak co jak co ale na drodze to dobrze chociaż te ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej mieć, bo można jeździć idealnie a i tak się jakaś kolizja przydarzy, bo inni kierowcy nie muszą być już tacy okej.

michrz

Posty: 21

 
Fajną dobrą porównywarką ubezpieczeń jak dla mnie jest kalkulator-oc-ac.auto.pl. Oni nie zawężają poszukiwań polis do kilku czy kilkunastu ofert tylko odsyłają dane klienta do kilkudziesięciu różnych marek, także jest szansa żeby faktycznie coś taniego sobie wyłowić. Ja zmieniałem niedawno OC plus AC i w sumie zakres mam ten sam a płacę kilka stówek mniej.

andrzej99

Posty: 11

 
Zdarzają się i lepsze i gorsze firmy ubezpieczeniowe i to w sumie się okazuje dopiero po fakcie czy ubezpieczyciel jest coś wart czy nie, czyli dopiero jak już dojdzie do zdarzenia to wtedy widać prawdziwą twarz firmy.

Rico

Posty: 12

 
Akurat ostatnio to nie narzekam na swoje polisy jakoś mi się udało szczęśliwie dość trafić, w każdym razie z kim bym ze znajomych nie gadał, to wszyscy płacą jednak więcej ode mnie.

labuh

Posty: 8

 
Mało komu się chce jakoś lepiej porównać sobie polisy a w sumie dzięki porównywarkom czy jakimś rankingom online to nie jest ani takie trudne ani znowu czasochłonne. Zresztą nawet jakby się miało na to trochę czasu przeznaczyć to warto i tak.

Misieczek

Posty: 5

 
Heh, był taki czas że dużo płaciłem za OC, ledwo co odebrałem prawko kupiłem pierwszy samochó i już mi się głupi wypadek zdarzył co na pewno moich notowań u ubezpieczyciela nie poprawiło :) Ale od tamtej pory jeżdżę już idealnie, bezszkodowo, także z roku na rok jest lepiej.

mirekp2005

Posty: 8