Magazyny językowe od Colorful Media - opinie

Magazyny językowe od Colorful Media - opinie

Proszę Was, polećcie jakiś dobry sposób na naukę języka rosyjskiego! Muszę sobie odświeżyć trochę słownik, bo kiedyś się uczyłam rosyjskiego, ale to było dawno i nieprawda i nic już nie pamiętam prawie...

Yuri20

Posty: 10

 
Wiesz co...ja to zawsze zanim zacznę się czegokolwiek uczyć to piję zieloną herbatę, na mnie to dobrze działa, to jest mój sposób ;) Do tego gorzka czekolada i mogę kuć;)

ZPL33

Posty: 21

 
Ponoć najlepsze rezultaty w nauce języka są jak się zacznie od małego dziecka. Dzieci mają bardzo chłonny mózg, łatwo przyswajają. Szkoda, że ja się zacząłem uczyć angielskiego dopiero po 30- tce ;P;)

Pięknaaa12

Posty: 12

 
Ja to mam zawsze tę samą metodę – zakuć i zapomnieć ;P Jak mam jakieś zaliczenie z angielskiego to po prostu kuję...standardowa pamięciówka. Powtarzam słowa, powtarzam czasy, całą tę gramatykę i zaliczam. ;)

lkojo

Posty: 17

 
Wiem, że można przez neta jakoś się języka uczyć, ale nie wiem na ile to są skuteczne motywy. Ja nie próbowałem w każdym razie takich technik.

874509

Posty: 19

 
W Polsce to jest taki problem, że większość ludzi to poprawnie po polsku nie potrafi mówić, a co dopiero języki obce. Smutna prawda, ale prawda.

zakk87

Posty: 17

 
Na kursie korzystamy z magazynów językowych. Kursantom się taka opcja bardzo podoba. Nasza szkoła zamawiała takie magazyny do angielskiego, francuskiego i niemieckiego ze strony www.magazynyjezykowe.pl. Wiem, że inne szkoły prywatne też stawiają na takie materiały w ciekawej formie.

Nargil

Posty: 27

 
Oj nic tutaj nie podpowiem, ostatni raz z jakimkolwiek językiem poza polskim miałem w podstawówce lata świetlne temu.. ;)

FiKra

Posty: 27