Tanie ubezpieczenie legnice

Tanie ubezpieczenie legnice

Chciałbym zainwestować w dobrze pomyślane ubezpieczenie na życie, gdzie poszukać? Po pierwsze zależy mi na wypłacie w razie utraty zdrowia lub życia, po drugie fajnie jakby ubezpieczenie obejmowałoby też urodzenie dziecka. Co polecacie?

Marioleczka

Posty: 9

 
Myślę ostatnio o dodatkowym ubezpieczeniu. Jakieś tam niby mam w pracy, nawet w banku nam oferowali jakiś czas temu jakąś polisę, także tam też coś z żoną mamy na wypadek śmierci. Ale kolejna nie zaszkodzi, przezorny zawsze ubezpieczony;)

Black_Riot

Posty: 23

 
Nie znam za bardzo rynku ubezpieczeń, trudno mi jakąś polisę doradzać. Ja raczej wychodzę z założenia, że lepiej myśleć pozytywnie, że nic złego się nie stanie;)

umberko3

Posty: 19

 
Dobre doświadczenia mam z polisą ze strony www.otwartagrupanazycie.pl. Bardzo szybka likwidacja szkód, która zajęła im około 2-3 dni, także nie trzeba było długo czekać. Mają bardziej standardowe pakiety, jak też specjalny program VIP, gdzie można liczyć na wyższe stawki świadczeń. Pozytywny też jest u nich kontakt. Można szybko wykupić polisę bez miliona formalności itp.

kry7

Posty: 13

 
Słyszałem, że niektórzy to sobie nawet kota czy psa ubezpieczają:P Jeśli te rasowe to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale mieszańca? :) Ludzie są dziwni.

Oct714

Posty: 14

 
Rynek ubezpieczeń się mocno rozrósł ostatnio, teraz rzeczywiście atakują nas całą masą polis z różnych kierunków, o różnym zakresie i zróżnicowanych wysokościach stawek, trudno się połapać w tej ofercie.

Drańtego

Posty: 18