pełne ubezpieczenia zdrowotne dla rodzin

pełne ubezpieczenia zdrowotne dla rodzin

Doradzicie mi w temacie ubezpieczeń medycznych? Jestem totalnie zielony, a z tego co słyszałem nie jest to aż takie drogie jak można by się spodziewać...Piszcie o swoich pakietach, sprawdzę.

labuh

Posty: 9

 
Wiesz co, czasami zapłacić więcej za ubezpieczenie, ale mieć pokryte w tej cenie wszystko, czyli nie tylko wizyty i badania, ale też pełną opiekę dentysty, czy leczenie szpitalne. Takie jest moje zdanie.

AlU

Posty: 17

 
Ech, ja to żyłem przez bite dwa lata bez jakiegokolwiek ubezpieczenia i jakoś dało radę ;P Choć stres był, że coś mi się stanie...teraz mnie żona dopisała u siebie w pracy do ubezpieczenia także mam luz.

Jacuś22

Posty: 33

 
To jakiś nośny temat ostatnio, bo już mi kilku znajomych się chwaliło, że sobie wykupili prywatne ubezpieczenie. Ciekawe. Muszę chyba się przyjrzeć tej ofercie. ;-] Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 11

 
Ja na ten moment to nie mam ubezpieczenia w ogóle, nigdzie. Mam nadzieję, że nic mi się poważnego nie stanie, dopóki tej sprawy nie ureguluję. Jakieś grypy to się jeszcze przejdzie bez lekarza, ale jakbym coś złamał to już byłoby ciężej ;p

Fkiur5

Posty: 11

 
Ostatnio sobie porównywałem kilka pakietów, są specjalne strony z takimi zestawieniami...faktycznie jest z czego wybierać. Tylko w mojej aktualnej sytuacji, gdzie i tak płacę składki na nfz, bo muszę, to dodatkowo opłacanie drugich składek na prywatne ubezpieczenie to w sumie bez sensu.

Chorowity12

Posty: 16

 
Gdzieś ostatnio przeglądałem pakiety prywatne, to można było coś sobie wykupić nawet za 50 złotych miesięcznie. Nie są to duże koszty, tylko pytanie co dokładnie w tym pakiecie za 5 dych było...bo aż tak się nie zagłębiałem. ;>

Kitas

Posty: 16