Gdzie ubezpieczacie własne samochody ?

Gdzie ubezpieczacie własne samochody ?

Dużo powstało ostatnio podmiotów oferujących OC i AC. Czy możecie którąś z tych popularnych firm ubezpieczeniowych głównie polecić? Z kim macie pozytywne doświadczenia? To będzie moje pierwsze ubezpieczenie, więc jestem trochę zielony.

Jjoannna

Posty: 18

 
Bardzo fajne stawki, jeżeli chodzi o kredytowanie kupna wozu można znaleźć choćby na stronie kredyt samochodowy. Ja właśnie dzięki nim zakupiłem swój wymarzony wóz – duży, rodzinny Focus:) Bardzo polecam tę firmę, bo mają perfekcyjne rozeznanie, wiedzą jakie warunki zaproponować, żeby konsument był zaspokojony. Porządny kontakt, sympatyczni ludzie.

Chiny12

Posty: 31

 
Oj, ja to się strasznie wkurzałem jak poszukiwałem OC dla siebie. Sprawdziłem chyba 10 ofert, w poszukiwaniu tej – naj. Nie mam do tego nerwów...W końcu trafiłem na atrakcyjne warunki na stronie http://www.cls.pl, lecz co się naszukałem to moje...Oni już się na szczęście mną kompleksowo zajęli, wziąłem od razu AC i jedno majątkowe.

Pszemeg

Posty: 43

 
Z tymi ubezpieczeniami to różnie bywa. Jak się poprzez te kalkulatory składek popatrzy, to niby wszędzie się opłaca, ale jak przychodzi do szczegółów to nagle wychodzą jakieś ukryte koszty. Ja wybrałem firmę cls, bowiem u nich wszystko jest jasne, rzetelne, bez żadnego wodzenia za nos. Pełen szacunek do klienta. Wydawałoby się, że taka oczywistość, ale nie dla wszystkich.

leeoon

Posty: 28

 
Leasing, kredyt na samochód – każda opcja jest dobra, w szczególności jak się prowadzi biznes i po prostu trzeba mieć auta, żeby ogarnąć sprawy. Mnie osobiście niezwyklej spodobała się propozycja kredytowa, dostałem odpowiednie warunki, niemniej jednak z tego co widzę, niezmiernie dużo moich kontrahentów ma auta w leasingu i też nie narzekają.

zasscier76

Posty: 43

 
Różne mam doświadczenia, jeżeli chodzi o leasing. Stosownie dopiero ostatnio znalazłem firmę, z jakiej obsługi jestem zadowolony. Polecam sprawdzić ich stronkę leasing samochodowy, są tam wszystkie szczegóły. Mają już dziesięć lat doświadczenia w branży, samochody osobowe, lecz też większe, ciężarowe.

Cześć!

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Jakiś czas temu, nawet nie tak dawno brałem kredyt na zakup auta, zarówno jestem całkiem na świeżo:) My z żoną odszukaliśmy fajną ofertę na stronie kredyt samochodowy. Oprocentowanie konkurencyjne, a sama obsługa, to jak nas potraktowali – pełen profesjonalizm. Cały proces finansowania został przeprowadzony niezwykle sprawnie, bez ściem i przeciągania w czasie.

Mogę ich polecić.

wujtom

Posty: 35

 
Nie wiem, czy słyszałeś o mojej firmie, ale myślę, iż należałoby ją zbadać. CLS Leasing to marka z 10 letnim doświadczeniem na rynku. Obsługują firmy, ale też klientów prywatnych. Mam u nich leasing na auta ciężarowe i jestem zaspokojony. Dbają o klienta. Nie jest tak jak w mnóstwo innych firmach, iż jak podpiszą umowę to już ich konsument nie interesuje. Profesjonalne podejście i wobec tego ludzie ich wybierają.

PPaleH

Posty: 35

 
Kilka samochodów w leasingu mam teraz i sobie chwalę tę opcję. Mnóstwo zależy od firmy, jaka obsługuje leasing, bo jest trochę naciągaczy, jak w każdej branży. My mamy taką zaprzyjaźnioną ekipę we Włocławku, od których wzięliśmy już dużo dostawczych w korzystnej cenie.

EQub

Posty: 25

 
Ja to na samo słowo – kredyt, reaguję lekkim stresem:p To chyba poprzez tę hipotekę. Tak szczerze, to już wolę sobie nabyć trochę gorsze auto, niemniej jednak zapłacić za nie z góry gotówką i mieć potem luz. Wyższe to niż się stresować, czy rata zapłacona, czy odsetki narosną itd. No, niemniej jednak wiadomo – co kto lubi.

Pozdro!

Wwesoly0209

Posty: 21