sklepy prestashop, dobra firma ?

sklepy prestashop, dobra firma ?

Czy tworzenie sklepu internetowego jest łatwe? Mam chęć zrobić to sam, lecz nie wiem czy należałoby się za to brać? Słyszałem, że mogą być problemy ze stworzeniem czegoś wartościowego? Co o tym sądzicie?

Pondz45

Posty: 1

 
Dla zainteresowanych tworzeniem strony internetowej w Rybniku polecam firmę https://4adstudio.pl. Faktycznie są niezmiernie dobrze przygotowani. Mają pełną ofertę na sklepy i strony. Pomagają w dopasowaniu ilości podstron oraz innych parametrów, które są niezmiernie ważne.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Mam sklep woocommerce i bloga. Takie połączenie jest super. Mogę dodać nie wiecej jak pięćset produktów, niemniej jednak wszystkim mam chyba sto. Taki sklep według mnie to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm. Mogę to Wam polecić.

Black_Riot

Posty: 6

 
Spośród różnych ofert ze sklepami wybrałem sklep prestashop i jestem zaspokojony. Niesłychanie istotne jest nie tylko to, jaki sklep internetowy wybierzecie, lecz również to, która firma Wam pomaga. Wsparcie techniczne przede wszystkim na samym początku ma ogromne znaczenie. Tym bardziej, jeżeli ktoś nie zna się na tym w ogóle.

Chiny12

Posty: 35

 
Stworzyłem sobie pojedynczą stronę i trudno nie było, natomiast na większy projekt nikt mnie nie namówi. Tyle ile ja się nad tym napociłem to dziękuje i więcej nie skorzystam. Lepiej wydać parę groszy na stronę internetową i niech się zajmie tym specjalista.

Jarko445

Posty: 4

 
Nie wiem czy jest potrzebne akurat tworzenie stron www w Rybniku, bo przecież to zdalnie się wszystko odbywa. Można na spokojnie wybrać firmę z Internetu z nimi współpracować.

francoo_00

Posty: 3

 
Korzystamy z reklamy google adwords i jestem usatysfakcjonowany. Reklama to nie wszystko, albowiem zleciłem również pozycjonowanie swojego sklepu internetowego. Efekt końcowy jest z tego niezwykle dobry i zyski są naprawdę gigantyczne.

Olekk

Posty: 6

 
Gdyby stworzenie sklepu internetowego było takie bezproblemowe to nikt by projektów nie kupował. Jeśli zaczniecie to robić to przekonacie się, iż to bardzo, niemniej jednak to bardzo ciężkie powinność. Niekiedy lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i to jest właśnie taki czas.

andrzej99

Posty: 13

 
Można skorzystać z gotowych szablonów stron www, ale to oryginalne na pewno nie jest. Jeśli ktoś nie ma zbyt dużych wymagań to na pewno warto takie rozwiązanie wziąć pod uwagę. Projekty są darmowe i można je dowolnie zmieniać pod warunkiem zachowania stopki autora. Sam wolę mieć stroną stworzoną przez kogoś niż darmową.

namok

Posty: 24