Znacie może firmę z Łodzi która tworzy strony ?

Znacie może firmę z Łodzi która tworzy strony ?

Moja firma pilnie potrzebuje zmienić stronę internetową, która jest już bardzo przestarzała. Czy firmy robiące strony w Łodzi zajmują się także przerabianiem już istniejących stron? Czy to dużo kosztuje?

reavan

Posty: 4

 
W kwestii tworzenia stron pytań jest wiele. Ja na Twoim miejscu zwróciłbym się do jednej z firm projektujących strony w Łodzi, bo szukanie informacji w Internecie to strata czasu. Wiem to z własnego doświadczenia.

xacti

Posty: 9

 
Bawią mnie poniektóre opinie, iż dobrą stronę internetową można mieć za darmo. Darmowa strona nigdy nie będzie tak skuteczna, jak ta, jaką zaprojektują profesjonaliści. Sprawdźcie sobie oferty firm robiących strony w Łodzi - większość z nich proponuje kompleksowe usługi, łącznie z pozycjonowaniem i hostingiem.

Oct714

Posty: 10

 
Pewnie każdy ma tu jakieś doświadczenia z różnymi firmami. Ja całkiem niedawno skorzystałam z usług tej firmy: http://www.icp.info.pl, która projektuje strony w Łodzi. Efekt końcowy ich pracy totalnie mnie zaskoczył! Zamierzam zlecić im teraz zrobienie fanpage’a.

andrew66

Posty: 14

 
Ja uważam, iż robienie strony od zera to niezmiernie poważne przedsięwzięcie i byle komu nie można powierzać takiego zadania. Jest wiele fajnych i solidnych firm, jakie robią świetne strony w Łodzi czy w Warszawie – lepiej zdać się na nie, niż na amatorów.

sheinsane

Posty: 16

 
Strony responsywne to dzisiaj standard. Ja robiłem swoje obie strony w Łodzi i każdą z nich kazałem dostosować do urządzeń mobilnych. Przecież dzisiaj większość ludzi korzysta z Internetu na smartfonach , a coraz więcej osób kupuje też poręczne tablety.

345_14

Posty: 14

 
Z tego co się orientuję, to większość stron w Łodzi jest zaprojektowana przez lokalne firmy. Jest to logiczne, bo przecież tworzenie strony wymaga kontaktu z klientem i uzgodnienia z nim wielu rzeczy.

taxi22

Posty: 21

 
Moim zdaniem już każda szanująca się firma robiąca strony w Łodzi powinna oferować strony mobilne.

Drańtego

Posty: 18

 
Jeśli chcesz żeby Twoja strona fajnie wyglądała na tabletach i smartfonach to musisz zainwestować w stronę mobilną, zwaną fachowo responsywną. Poszperaj w Internecie, a na pewno znajdziesz firmę, która Ci taką stronę w Łodzi zrobi. Trochę więcej wydasz niż na zwykłą stronę, ale taka inwestycja Ci się na pewno opłaci.

malusin

Posty: 14

 
Strony responsywne to dzisiaj standard. Ja robiłem własne obie strony w Łodzi i każdą z nich kazałem dostosować do urządzeń mobilnych. Przecież dzisiaj większość osób korzysta z Internetu na smartfonach , a coraz więcej osób kupuje też poręczne tablety.

ZaNK3R

Posty: 29