strony Łódź, jaka firma

strony Łódź, jaka firma

Szukamy firmy tworzącej strony w Łodzi. Zależy mi na nowoczesnej stronie z CMS i innymi dodatkami. Korzystał ktoś z jakieś oferty? Macie kogoś na oku, kogo z czystym sumieniem mi polecicie?

sertus

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o nowoczesne strony internetowe z Łodzi to firma https://www.icp.info.pl jest odpowiednia. Zamówiłem u nich responsywną stronę i jestem bardzo zadowolony. Pomagają w jej obsłudze, dlatego jest to wszystko o wiele łatwiejsze.

Pięknaaa12

Posty: 13

 
Znajomy zamawiał nowoczesną stronę w Łodzi. Pamiętam, że firma tworzyła CMS i wszystko działało naprawdę niezwykle płynnie. Dziś u niego będę to podeśle namiary. Swoją stronę tworzyłem sam, ale to było niezwykle dawno temu. Dziś są różne standardy.

Fowl1990

Posty: 8

 
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że odkąd mam stronę internetową to klientów mi przybyło. To, dlatego polecam zakładanie nawet prostej strony internetowej, bo to czysty zysk dla nas.

Kitas

Posty: 10

 
Nie ma m strony internetowej także się nie wypowiem. Wiem, że są darmowe szablony, niemniej jednak żeby z nich korzystać to trzeba zachować stopkę i coś tam jeszcze. Na firmową stronę to raczej nie wypadałoby najlepiej. To ma być przecież wizytówka firmy.

grzes3345

Posty: 11

 
Znajomy zamawiał nowoczesną stronę w Łodzi. Pamiętam, że firma tworzyła CMS i wszystko działało naprawdę bardzo płynnie. Dzisiaj u niego będę to podeśle namiary. Swoją stronę tworzyłem sam, ale to było bardzo dawno temu. Dzisiaj są inne standardy.

maniek

Posty: 4

 
Według mnie strona internetowa dla firmy to podstawa. Wszystko, czego poszukuję zaczynam od przeglądania stron internetowych. Jest to najlepsza reklama na rynku.

codePerformance

Posty: 14

 
Z tego, co wiem strony internetowe w Łodzi tworzy kilka firm. Najlepiej jest porównać ich oferty, a wtedy można wybrać tę, jaka jest do tego zadania najlepsza.

edyta123

Posty: 13