Tworzenie stron

Tworzenie stron

Witajcie ;-) Kojarzycie dobre firmy w Warszawie zajmujące się tworzeniem nieszablonowych stron www z dodatkowym doświadczeniem w tworzeniuaplikacji webowych? Z góry dzięki za każde info. Pozdr!

Miki789

Posty: 2

 
Estetyka strony jest bardzo istotna, wiadomo. Ale dla mnie jeszcze ważniejszy jest sam układ i czytelny rozkład szczegółowych informacji. Najgorsze są strony które mają dużo bajerów a żeby znaleźć zakładkę – kontakt, czy oferta...to można pół dnia szukać.

Lupusx

Posty: 3

 
No tak, niektórzy przykładają większą uwagę do grafiki i projektu strony firmowej niż do jej samego działania, serwera, niezawodności. Dobrze jest patrzeć na jedno i drugie.

quwejt

Posty: 2

 
Współcześni graficy to jednak w dużej części tacy nowocześni artyści. A w każdym razie takich ludzi warto szukac, z inicjatywą, pomysłem, kreatywnością. Wtedy jest szansa uzyskać fajny atrakcyjny projekt.

sthEn

Posty: 15

 
Teraz są specjalne aplikacje do samodzielnego tworzenia stron, ale raczej bym takie wynalazki odradzał. Na pewno nie dostanie się spersonalizowanego projektu a raczej będzie to bazowało na szablonach.

Darjusa

Posty: 4

 
Różne można znaleźć strony firmowe w necie. Jedne są rzeczywiście dopracowane dopieszczone widać że robione przez zawodowców. Ale spora część wygląda tak źle że aż oczy bolą.

Lupusx

Posty: 11

 
Jak Cię widzą tak Cię piszą – stara zasada. Projekt firmowej witryny to często pierwsza rzecz z jaką styka się konkretny potencjalny klient firmy więc warto żeby rzeczywiście zachęcał a nie zniechęcał już na dzień dobry.

ładn45

Posty: 11

 
Ja będę polecał panów ze strony sttp.pl. Przede wszystkim mają kompleksowe podejście, można wszystko załatwić w jednym miejscu bez szukania po kilku wykonawców w różnych biurach i tracenia na to czasu. Zrobili nam serwis, logotyp, brand booka, a także folder informacyjny..

sgm56

Posty: 11

 
Ważna jest kreatywność. Wcale nie trzeba inwestować milionów w marketing online żeby były efekty. Wystarczy czasem dobre hasło, dobre logo, niebanalny pomysł na kampanię reklamową i sukces gotowy :)

dermin67

Posty: 4