kreator do tworzenia stron z CMS

kreator do tworzenia stron z CMS

Zastanawiam się nad skorzystaniem z jakiegoś elastycznego kreatora do stron, coś możecie szczególnie polecić? Zależy mi na prostocie, ale też żebym mógł dodawać własne pomysły...

Reg00

Posty: 8

 
Jeszcze na studiach zacząłem się bawić w tworzenie stronek i dobrze mi to szło, więc w sumie stało się to moją pracą na cały etat. Co do kreatorów, to jest kilka dobrych, ale jest też kilka bardzo złych:PP

Sebus23

Posty: 24

 
W większości kreatory są o tyle lipne, że nie dają się rozwinąć twórcy. To jest dobre dla amatorów, ale dla profesjonalistów to zazwyczaj może być problematyczne. Jak już wybierać jakiś kreator, to musiałby być dość elastyczny. Powodzenia!

sttachu4

Posty: 30

 
Mnie by się serwis przydał i właśnie nie wiem, czy skorzystać z kreatora jakiegoś, czy sobie założyć bloga, czy zlecić jakiejś agencji interaktywnej, żeby mi zaprojektowali. Na ten moment nie mam jakiś super wymagań co do serwisu, ważne żeby był przejrzysty i prezentował wszystkie ważne informacje.

X_Xxx

Posty: 25

 
Widziałem właśnie ostatnio jakiś kreator w necie i się zastanawiałem czy by sobie za jego pomocą nie założyć stronki, z tym że oni tam chcieli jakąś opłatę za to, niby tylko kilka złotych...

Nerino56

Posty: 18

 
Może słyszałeś o takiej stronce jak webwavecms.com? Tutaj jest dobry kreator stron. Nie trzeba nic płacić, ani żadnych umów podpisywać. Powiem, że nie jestem jakimś ekspertem od grafiki i tego typu spraw, a stronki mi tutaj wychodzą całkiem niezłe. Nie trzeba umieć programować, kreator naprawdę dla amatorów ;))

Nikotymmm

Posty: 19

 
Jeszcze studiuję i w sumie szukam też dobrego kreatora bo bym sobie dorobił na tworzeniu stronek. Niezła kasa z tego może być, jak się znajdzie klientów.

FOTOhihi

Posty: 32

 
Znam kilka dobrych agencji reklamowych, które robią strony, także jak ja bym chciał sobie stronkę strzelić, to pewnie bym uderzał do specjalistów, ale wiadomo firmy mają różne budżety i preferencje...

lunatyx

Posty: 18

 
Rożne są oczekiwania klientów co do stron. Jednemu wystarczy bardzo prosty szablon, a inny będzie chciał mieć dużo multimediów i efektów na portalu..;) W przypadku prostszych rzeczy to kreatory są super. W przypadku bardziej skomplikowanych to może być różnie.

ooops65

Posty: 23

 
Oj, ja się na tych rzeczach w ogóle nie znam. Może to być dziwne, ale moja firma jakoś bez własnej strony funkcjonuje i na brak zleceń nie muszę wcale narzekać. U nas w branży budowlanej to jednak poczta pantoflowa robi najlepszą reklamę.

Alaneq

Posty: 18