Stron www w Łodzi, tania firma ?

Stron www w Łodzi, tania firma ?

Hejka. Jakie jest Wasze zdanie na temat przedsiębiorstw, które wykonują strony internetowe w Łodzi? Czy jakaś propozycja rzuciła Wam się w oczy i wyróżnia się na tle konkurencyjnych? Liczę na Wasze odpowiedzi :)

nowoter

Posty: 6

 
Długo by opowiadać, jeśli miałbym opisać tutaj moje doświadczenia związane z wyborem firmy, która oferuje strony internetowe w Łodzi. Kontaktowałem się z wieloma firmami.

Kitas

Posty: 4

 
Mam sprawdzoną firmę, która tworzy strony internetowe w Łodzi. Z jej ofertą będziecie mieli okazję zapoznać się odwiedzając poniższy adres: http://www.icp.info.pl. Krótko i na temat: konkurencyjne ceny, wysoka jakość projektów i świetne oprogramowanie do zarządzania serwisem WWW.

TomekK

Posty: 5

 
Moim zdaniem kluczem do sukcesu w kontekście znalezienia najlepszej firmy tworzącej strony Łódź jest skierowanie zapytań do co najmniej kilkunastu przedsiębiorstw. W przeciwnym wypadku niekoniecznie znajdziemy najlepszą ofertę.

amrmas22

Posty: 7

 
Podobnie jak Wy nie miałem zielonego pojęcia o poszukiwaniach firmy, która wykonuje strony w Łodzi. Na szczęście trafiłem na to forum dyskusyjne, na którym znajduje się już nieco porad i informacji, na co zwrócić uwagę.

propek1

Posty: 13

 
Obecnie nie jestem w stanie zarekomendować nikogo, gdy chodzi o strony internetowe Łódź. W przeszłości miałem firmę, z którą stale współpracowałem, ale podnieśli znacząco swoje ceny nastawiając się bardziej na duże przedsiębiorstwa.

Pendrzeec

Posty: 14