Gdzie montować instalacje LPG - nysa?

Gdzie montować instalacje LPG - nysa?

Mam w planie na najbliższe miesiące inwestycję w LPG do własnej Mazdy. Wiem, iż można to zamontować z ładnym ukrytym wlewem. Robiliście już instalację gazową? Wiecie ktoś się tym zajmuje na dobrym poziomie w Nysie, lub pod Nysą?

Trasiek2

Posty: 25

 
Wiadomo, że gaz się opłaca, z faktami się nie dyskutuje, zaś fakty są takie, że za gaz zapłacisz dziś jakoś 2,6 pln, zaś za benzyna ponad 5. Przebitka dwukrotna. Zarówno nie czekaj, instaluj. Poleciłbym Ci jednego człowieka z Pokrzywnej, jak coś to po więcej info zapraszam na Priv.

Ventooo1

Posty: 24

 
U mnie w Transporterze niedawno robili gaz i nie czuję żadnej różnicy jeżeli chodzi o jakość jazdy. To tańsze paliwo wcale też jakoś mi się szybciej nie spala jak uprzednio ropa. Także jak dla mnie – same plusy. No i należałoby też zwrócić spostrzeżenie na aspekt ekologiczny. Gaz jest pod tym względem też lepszy.

Narki

Posty: 17

 
Ja mam gaz już kupę czasu i nie wyobrażam sobie innej opcji. Jakbym miał płacić za benzynę to bym chyba wszędzie na piechotę chodził, a wóz z garażu wyciągałbym tylko na specjalne okazje...podczas ataku obcych, żeby uciekać :)

MagikP322

Posty: 40

 
Hmm...powiem Ci, iż mnie osobiście niezwykle się podobała obsługa w zakładzie na ulicy Śmiałego w Nysie. Także jakbyś mógł tam podjechać, to polecam. Zadbali o moje auto jak o własne. Tam nie ma czegoś takiego, iż Ci mechanik brudną ręką chwyci za kierownice. Jest pełen szacunek dla klienta i jego wozu. To taki może szczegół, niemniej jednak dla mnie znaczący. Na ich stronce firmowej http://www.salachna-auto.eu możesz sobie zbadać które instalacje dokładnie robią.

skupicccc24

Posty: 36

 
Miałem fart, bowiem mnie znajomek nakierował na sprawdzoną ekipę z Nysy, jaka robi różne instalacje LPG. Dla mniejszych aut takie jak moje, natomiast też dla wozów ze stadem koni pod maską. Firma www.salachna-auto.eu ma siedzibę na Śmiałego. Pożądane byłoby do nich zajrzeć, wycenią ile to będzie kosztować i dobiorą najkorzystniejsze rozwiązanie.

saradonin

Posty: 32

 
Człowieku, załóż gaz czym prędzej, zanim benzyna będzie po siódemkę, a słyszałem, iż są takie prognozy. To jest rozbój to co się dzieje z podatkami na benzynę w tym kraju. A cały biznes przecież korzysta z transportu, iż już nie powiem o zwykłym, statystycznym Kowalskim...

Pszemeg

Posty: 45

 
Z tego co widzę wszyscy wymieniają na gaz. Już może trzech moich kumpli jeździ na dieslu, albo na benzynie. Cały czas gadają, że na tym paliwie czują większego kopa w aucie, ale to im się tylko tak wydaje.

Pewnie też kwestia przyzwyczajenia.

Hoteowo24h

Posty: 27

 
Co do LPG to mogę powiedzieć, że moim zdaniem należałoby pod każdym względem. Jest taniej, jest ekologicznie...Ja akurat robiłem gaz w Głogówku, lecz to już było jakiś czas temu, także nie wiem, czy oni jeszcze w ogóle działają. W każdym razie wtedy prowadzili firmę niedaleko PKP, może kojarzysz?

frotka90

Posty: 33

 
Kiedyś widziałem taki podobny wątek gdzieś na forum. Generalnie sporo ludzi pisało wtedy, iż gaz jest niebezpieczny...nawet w to uwierzyłem i sam się wycofałem z instalowania LPG. Natomiast w końcu finansowo mnie przycisnęło, zainstalowałem i nie żałuję. Nic się nie dzieje, przełącza się cichutko, jest OK.

Hymnny4

Posty: 28