przewozy do Niemiec, poleci ktoś ?

przewozy do Niemiec, poleci ktoś ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu sprawdzonych przewozów do Niemiec. Najlepiej busy. Chodzi o zorganizowaną grupę pracowników do pracy sezonowej. Czekam i liczę na waszą pomoc.

stopiw7

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec, to super sprawa. Najpierw jeździliśmy własnym transportem, natomiast to nie było opłacalne nawet przy większej grupie osób. Teraz wychodzi taniej, a ponad wszystko chwalimy sobie szybkość, bezpieczeństwo i wygodę podróży, bowiem jednak podróż troszkę czasu trwa :)

Bialy_Wilk

Posty: 31

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec, to super sprawa. Najpierw jeździliśmy własnym transportem, ale to nie było opłacalne nawet przy większej grupie osób. Teraz wychodzi taniej, a ponad wszystko chwalimy sobie szybkość, bezpieczeństwo i wygodę podróży, bo jednak podróż trochę czasu trwa :)

warter88

Posty: 7

 
Busy pomorskie to tak faktycznie ogromna ilość ofert. Troszkę ciężko tak wszystkich sprawdzać, szukać opinii itd. Skorzystamy z polecenia, bowiem opinie są dla nas niesłychanie znaczące, tym niezwyklej iż jeździmy częstokroć i wymagamy jednego stałego i zaufanego przewoźnika.

Acclaim

Posty: 16

 
Busy pomorskie to tak naprawdę ogromna ilość ofert. Trochę ciężko tak wszystkich sprawdzać, szukać opinii itd. Skorzystamy z polecenia, bo opinie są dla nas bardzo ważne, tym bardziej że jeździmy często i potrzebujemy jednego stałego i zaufanego przewoźnika.

weryl77

Posty: 6

 
Z doświadczenia polecam busy do Niemiec, bo to świetny transport, który jest także w naprawdę świetnej cenie. Przy grupach zorganizowanych można oszczędzić pieniądze, a jak jeździsz regularnie sam, to też ci dają jakieś upusty.

HaFranek

Posty: 3

 
Wygoda to podstawa. Cena też się liczy :) Poza tym, jeśli miałbym korzystać z transportu, o jakim mowa, to na pewno musiałyby to być jakieś sprawdzone busy pomorskie. Na razie jeżdżę własnym autem, niemniej jednak już widzę, że to się zupełnie nie opłaca. Poza tym podróż jest męcząca, a tu trzeba od razu do pracy :D

TomekK

Posty: 3

 
Ja też korzystam z busów zachodniopomorskich. Jeździmy często do Niemiec. Wybieramy zawsze najtańszą aktualnie ofertę i nigdy nie mieliśmy żadnej przykrej niespodzianki. Busy są teraz faktycznie komfortowym transportem.

Booss23

Posty: 2

 
Sprawdzone busy do Niemiec masz tutaj https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Porządny przewoźnik, który istnieje na rynku już od dawna. Doświadczona flota, doświadczeni kierowcy. Polecam.

Justynka45

Posty: 9

 
Gdybym miał regularnie korzystać z busów do Niemiec, to na pewno musiałaby to być sprawdzona firma transportowa, a nie pierwsza z brzegu, która ogłasza się, bo ma kasę na reklamę ;) Dla mnie liczy się bezpieczeństwo. Nie jeżdżę starymi busami. Koniecznie muszę wiedzieć, że to auta sprawne technicznie, a i kierowcom można zaufać :D

sebes56

Posty: 5