sklep z częściami do pomp

sklep z częściami do pomp

Hej, witam wszystkich. Szukam firmy prowadzącej sprzedaż części do pomp i silników hydraulicznych. Z kim macie pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny? Na ten moment najbardziej zalezy mi na takich producentach jak Rexroth, czy Sauer danfoss.

Marioleczka

Posty: 1

 
Nie ma co ukrywać, że poza naprawdę solidnymi częściami do silników i pomp jest dużo dziadostwa na rynku. Trzeba mieć wyczucie i trafić na uczciwego sprzedawcę jednocześnie.

donbagino

Posty: 11

 
W różnym tempie części się zużywają, ja widzę u siebie, że dopóki jak korzystam z maszyny to wszystko jest okej, ale w momencie jak moi pracownicy wsiadają na koparkę to te zużycie podzespołów jakby robi się szybsze.

Fanatyk

Posty: 13

 
Nie wiem gdzie kupić takie rzeczy ale wiem, że im wcześniej się wymieni najmniejszą cześć tym lepiej, bo potem robią się poważne awarie silników i jest kaplica, koszty naprawy rosną nieubłaganie.

sląskwroc88

Posty: 7

 
Nie będzie to żadnym odkryciem jeśli powiem, że można różnie z częściami trafić. :) Na pewno nie zaszkodzi mieć trochę szczęścia w tym wszystkim.

Motospec

Posty: 3

 
Co człowiek to inna opinia na temat producentów części. Wszystko zależy pewnie od osobistych doświadczeń jakie się ma z daną marką. Jednemu podpasuje firma X, a drugi będzie twierdził że ich części do niczego się nie nadają.

david011

Posty: 10

 
Cenowo zamienniki potrafią się od siebie nieraz mocno różnić i wcale nie jest tak że im drożej tym lepiej. Niby logiczne, ale na logikę w tej dziedzinie to bym nie liczył ;)

Black_Riot

Posty: 6

 
W przypadku Rexroth i Sauer danfoss to bardzo szybko załatwiają części w Dębnie, firma jest dostępna online na hydro-rexroth.pl. Kupuję u nich już od kilku lat, trzymają ciągle ten sam dobry poziom jeśli chodzi o samą realizację hurtu jak i o jakość elementów.

edyta123

Posty: 2

 
Nie za bardzo kojarzę gdzie co i jak jeśli chodzi o części do hydrauliki. Trudno mi znaleźć dobrego sprzedawcę jeśli chodzi o zamienniki do mojego auta, a tym bardziej w przypadku rzeczy do maszyn....

Boss

Posty: 3

 
Trzeba by porównać sobie oferty najlepiej u kilku różnych dostawców, importerów itp. i sprawdzić kto co sprzedaje i ile sobie życzy za te same części. Trochę czasu to zajmie takie sprwadzania, ale się opłaci.

Yuri20

Posty: 4