Auto serwis Kraków

Auto serwis Kraków

Witam, zależy mi na solidnej, a jednocześnie stosunkowo taniej naprawie skrzyni biegów. Interesuje mnie mechanik w Krakowie. Pomóżcie, bo na razie jestem w kropce. Otrzymałem kilka naprawdę kosmicznych wycen i zaczynam się trochę bać.

namok

Posty: 3

 
Proś zawsze o paragon u mechanika, bo bez tego nie masz później szans na dojście do własnych praw przy ewentualnym wystąpieniu nowych usterek po naprawie. Dużo się teraz mówi o bezpieczeństwie współpracy z mechanikiem.

Yuri20

Posty: 5

 
Prosta zasada współpracy z mechanikiem. Zawsze kompletuj rachunki, bo dzięki temu masz szansę na realizację ewentualnej gwarancji.

syrena88

Posty: 8

 
Zrób obowiązkowo dokładne zdjęcia samochodu przed oddaniem do mechanika, a później posprawdzaj, jeszcze na miejscu, czy wszystko się zgadza. Nie warto ryzykować dodatkowymi uszkodzeniami.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Sprawdź koniecznie, czy warsztat nie stosuje bardzo tanich zamienników. Zawsze warto we własnym zakresie porównywać koszty części.

Acclaim

Posty: 16

 
Lepiej od razu w warsztacie zamawiać części oryginalne do samochodu, bo serwisy z reguły charakteryzują się niższymi stawkami. Samodzielnie nigdy części nie kupuję, bo po prostu dla klienta indywidualnego się nie opłaca.

Darecz34

Posty: 17

 
Wyceniałem niedawno regenerację skrzyni biegów w Krakowie. Dopiero zdecydowałem się na współpracę z Auto Serwisem pana Roberta Witkowskiego. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie, no i się nie pomyliłem. Skrzynia biegów przywrócona do porządku. Można też przy okazji zlecić czyszczenie wnętrza samochodu. Dość często z tego korzystam, bo jest naprawdę konkurencyjnie. Na pewno nikogo na koszty nie naciągają. Adres w razie czego Szklarska 13.

Namo

Posty: 18

 
Jak jesteś młody i nie masz za dużego doświadczenia z mechanikami to lepiej idź z kimś doświadczonym. Z reguły obsługa jest wtedy znacznie lepsza.

labuh

Posty: 15