przewozy do Niemiec, opinie

przewozy do Niemiec, opinie

Witam, szukam firmy, jaka proponuje przewozy do Niemiec w godzinach wieczornych. Muszę wyjechać za kilka dni wieczorem i poszukuje czegoś konkretnego. Jesteście w stanie mi coś polecić?

Czarek

Posty: 1

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc należałoby spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a zarówno klimatyzacja i radio.

Joe

Posty: 2

 
Mnóstwo firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na różnych portalach ogłoszeniowych. ja niestety Ci nie mogę, ponieważ jadę pierwszy raz chyba.

mnichu66

Posty: 7

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

annanna

Posty: 3

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Booss23

Posty: 4

 
Przewozy do Niemiec są w przeróżnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

QwerTery

Posty: 4

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, zatem że są wygodne i drobne. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeśli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem niezwykle zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

sebastian90

Posty: 5

 
Przewozy do Niemiec planowane są każdego dnia, zatem możesz prawie jechać każdym busem, Jeżeli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

andrew66

Posty: 17

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

ertumer

Posty: 6