Akumulatory kwasowe

Akumulatory kwasowe

Akumulatory do samochodów ciężarowych w dobrej trwałości – jakie polecacie? Najbardziej zależałoby mi na tym, żeby rozruch silnika zimą był bezproblemowy, bo na poprzednich akumulatorach to mieliśmy przygody niestety.

Marioleczka

Posty: 3

 
Ciekaw jestem na ile poważnie traktować te gwarancje producentów na akumulatory. Jakby jakieś problemy się pojawiły przed skończeniem się czasu gwarancji to jak dochodzić swego? Ktoś kiedyś musiał reklamować aku? Wiem ile jest problemów choćby z reklamacją na buty...

mikuś33

Posty: 7

 
Też pytanie jak się z samochodu korzysta, jednak tutaj też ma duży wpływ eksploatacja na to jak długo akumulator posłuży. Niektórzy to sami się proszą żeby aku szybko stracił na żywotności.

damkaa4

Posty: 6

 
Na długiej gwarancji akumulatory produkuje i sprzedaje Master Sport, dla mnie to w ogóle była nowość bo raczej kojarzyłem ich z elementów zawieszenia, wahaczy itp. a nie akumulatorów. Na stronie akumulatory-ms.pl jest sklep online gdzie może ich rzeczy znaleźć, ja sobie chwalę kwasowy, służy mi już prawie rok i jest zupełnie bezproblemowy póki co – oby tak dalej.

weryl77

Posty: 4

 
Dużo jest firm które akumulatory robią, trudno coś konkretnego wybrać to prawda. Najlepsza metoda to prób i błędów, nie ma lepszego testu jak osobiste sprawdzenie konkretnych rozwiązań :)

Sformat56

Posty: 18

 
Mam wrażenie że kiedyś to mocniejsze akumulatory robili, albo też inna sprawa, że kiedyś w autach aż tak dużo energii z akumulatora nie było potrzebne...może to stąd wynikać w sumie.

@_24lampy

Posty: 30