siatka na kontener, gdzie kupić ?

siatka na kontener, gdzie kupić ?

Muszę dopytać, zanim podejmę decyzję o nabyciu siatki na kontener. Potrzebna mi dobrej jakości siatka, z której będę miał użytek poprzez długo. Może jakiś konkretny materiał? Może sklep?

mniszek_01

Posty: 3

 
W jakim sklepie internetowym? Widziałem, że jest kilka dobrze opiniowanych. Muszę kupić siatkę do kontenera, która sprawdzi się naprawdę przez długo. To koniecznie musi być inwestycja, która się opłaci. Czekam.

damian

Posty: 10

 
To jest sprawdzony polski producent siatek do kontenerów http://bagan.com.pl/siatki-na-kontenery. Właśnie tutaj dokonywaliśmy już kilka razy kupna. Nie tylko siatki do transportu, lecz też na budowę. Polecam.

Cziczin

Posty: 15

 
Ja także mogę polecić ten rodzaj siatki zabezpieczającej. Jest sprawdzony nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Niemniej jednak pamiętajcie, że najistotniejsze to skorzystać z oferty uznanego producenta. Nie ma to jak siatki certyfikowane, w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Wystarczy spytać o atesty, żeby przekonać się, czy to siatka do kontenera godna uwagi.

eGall

Posty: 25

 
Ogarniamy teraz zupełnie daleki transport i musimy mieć coś fachowego do zabezpieczenia palet. Pomyśleliśmy nad siatkami do kontenerów, albowiem podobno to porządne rozwiązanie pod kątem wytrzymałości i odporności. Jak macie wiedzę w temacie, piszcie. Niezmiernie dziękuję.

Kolekcjoner

Posty: 31

 
A jeżeli już odnalazłem się na forum, to spytam. Jaki materiał będzie najlepszy na siatki do kontenerów? Widziałem, że producenci produkują siatki polipropylenowe oraz polietylenowe. Mam dylemat, a muszę właśnie coś takiego fachowego wybrać. Jak coś, to czekam na info.

enriko75

Posty: 8

 
U nas też się sprawdza. Siatka na kontener jest profesjonalnym produktem, dlatego korzystamy z niej do zabezpieczenia transportu. Mamy też siatki do samochodów dostawczych. Dzięki niej jest bezpiecznie. Nie boimy się o towar ani o bezpieczeństwo na drodze. To bardzo skuteczne rozwiązanie.

Sformat56

Posty: 17