Gdzie kupic prostownik

Gdzie kupic prostownik

Prostownik dostosowany do ładowania przy wózku widłowym, jaki kupić? Gdzie rzeczywiście można akumulator sprawnie naładować? Najlepiej jakby była możliwość pracy wielostanowiskowej - nawet przy 10 akumulatorach.

Posty: 5

 
Dobry prostownik dobrać to nie jest taka prosta sprawa niestety, trzeba sporo parametrów ze sobą zgrać, żeby ładowanie faktycznie było efektywne.

Annna1

Posty: 27

 
Różne teraz robią te prostowniki, dedykowane do specyficznej pracy, szczerze powiem, że żeby coś dobrać naprawdę wydajnego, fajnego to trzeba trochę się naszukać.

fruster

Posty: 13

 
Przy akumulatorach wapniowych dobrze sobie radzą prostowniki produkowane przez Semi, polska firma, własne algorytmy ładowania, dobry sympatyczny kontakt bez lania wody.

Anno Domini

Posty: 23

 
Mam jakiś stary prostownik w domu nawet nie wiem jakiejś jest firmy ale póki co sobie jeszcze radzi z ładowaniem. Jak będę w chacie to sprawdzę może kto tam jest producentem i dam znaka.

audi80

Posty: 3

 
Czy uważacie że prostownik 12V za 300 złotych to dużo czy mało? Nie za bardzo się orientuję w cenach a taką ofertę gdzieś w internecie widziałem i zastanawiam się czy przepłacę, czy to niska cena?

AloBalo

Posty: 8

 
Na pewno bym podpowiadał prostownik bezobsługowy, sporo można takich teraz dostać, nie ma z nimi problemów, jedyne co trzeba zrobić to zainstalować i tyle roboty.

szaro

Posty: 9